Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 3 z 3)

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » pc zdroj --> autozesilovač

  Stránky: ««« 1 2 3

RSS

Příspěvky [41 až 43 z 43]

Re: pc zdroj --> autozesilovač

Zdravím, vzpoměl jsem si na toto téma a všichni jste se zajímali jak to dopadne s tím autozesilovačem.
Nakonec jsem autozesilovač nekupoval, prodejce mi stejně dvakrát odložil termín a navrhoval jinej kterej jsem nechtěl. PC zdroj jsme prodali jako nové nepoužité.
Do PMka se mi ozval uživatel FilipAudio se kterým jsme navázali spolupráci. Dodává nám super zesilovače keré nehoří a zároveň zjistil že v těch našich repro co jsme měli stavěný prakticky nebyla vyhybka. Problém byl že na měření multimetrem měli 8ohm ale jak změřil Filip, při střídavém proudu měli 0,9ohm. Takže příčína hoření byla v reprákách.
Nizméně jako jeden z mála se ozval s řešením a spoluprací bez keců a urážek tak na tom teď vydělává.
Chtěl jsem vám vyfotit co bylo v těch repro jako vyhybky ale bohužel už jsme to vyhodily. Ale zvůj obrázek si uděláte když vám řeknu že tam byli starý ruský a americký obrovský kondíky z tanku a drátový odpory jak spirála  topení.

Zesilovače které teď používáme od Filipa jsou 2x80w nějaká lmka tuším, nebudu vyzrazovat ani fotit. Ale hrají vic než dostatečně.

Re: pc zdroj --> autozesilovač

tak ty bedny byly už na první pohled strašný...

když tam byla tahováhle impedance tak bych to tipoval nějakej ojeb ve výhybce...

Re: pc zdroj --> autozesilovač

2 RDan - ty jsi ale nepožadoval nějaké funkční zesilovače a přestavbu beden, furt jsi žádal radu, jak z psího lejna uplést bič a práskat s ním... že zesilovače hoří nejspíš kvůli dementně navrženým reprobednám a jejich pochybné impedančce ti někdo psal, ale bez adekvátní odezvy z tvé strany.

V každém případě gratuluji k vyřešení problému.

Web

Příspěvky [41 až 43 z 43]

  Stránky: ««« 1 2 3

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » pc zdroj --> autozesilovač

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£