Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Technics Su-610

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [7]

Téma: Technics Su-610

Zdravím chlapi, nenašel by se někdo ve Zlíně, kdo by na něj mrknul?Včera jsem ho měl puštěný a jeden kanál hraje slaběji a ještě zkresluje-chčí, někdy vynechá úplně.

Re: Technics Su-610

Klidně

Web

Re: Technics Su-610

Novou SVIni máš Leoši ? Tohle jsem naposledy vracel, originál se koupit nedal.... respektive si nejsem jistej, že to co prodávaj v AME je origoš, navíc cena toho IO je cena 2/3 tohohle zesu jako bazarového.....máš s těma SVIněma z AME zkušenost ?

(upravil Michelin1 2. 1. 2014 14:55)

Re: Technics Su-610

No hezké, ptal jsem se v AME a odpověděli, že je to jen náhrada.SVI 3102.Nenapadá mě nic, čím bych ho zničil, přehulený rozhodně nebyl.

Re: Technics Su-610

Třeba to tou SVIní nebude, záleží co to přesně dělá, může to být jen studeňák, nebo vadné výstupní relé, ale dost často se právě takhle projevovaly vadné SVIně smile

(upravil Michelin1 2. 1. 2014 20:15)

Re: Technics Su-610

Relé tam žádné není, po vyčištění první vyzkouším poťák a uvidíme.Rozdělání je celkem divoké, nevím, proč neudělali přístup zespodu nějakým deklem.Asi 10min. to hrálo normálně a už to zas zkresluje.Teď to hraje hoďku bez problému tak konec to snad nebude.

Re: Technics Su-610

No jo, relé tam skutečně není, může to dělat i nějaký studeňák na konektoru, bezhlavé čištění není moc efektivní, dej to Leošovi na opravu a budeš vědět hned čím to je...

Příspěvky [7]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Technics Su-610

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£