Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 42 z 72)

Audioweb.cz » Reprosoustavy » Reprobedny pro megalomany

  Stránky: ««« 1 ... 40 41 42 43 44 ... 72 »»»

RSS

Příspěvky [821 až 840 z 1,421]

Re: Reprobedny pro megalomany

reta :

MaBat napsal:

... s mírným zapuštěním basáku.

osobně si pod tím představuju něco takového: http://obutt.rajce.idnes.cz/totem_100/

Web

Re: Reprobedny pro megalomany

Driver DE250 má dvě verze membrána polyimid nebo titan. S titanem má označení DE250TN tak předpokládám, že tu né.

Re: Reprobedny pro megalomany

Někde se tu myslím psalo, že polyimid má větší vnitřní tlumení (což si představuju jako menší náchylnost k breakupům) a titan prý zase je lepší nahoře, jede vejš. Ale jakej bude rozdíl mezi těmahle dvěma verzema by mě taky zajímalo...

(upravil MaBat 21. 8. 2013 21:11)

Re: Reprobedny pro megalomany

reta: Tam jak začíná válcová část, musí už místo toho začínat basák. Jinak proč ne, to vykousnutí do WG podle mě ničemu vadit nebude. Osobně bych se bez toho obešel a nechal tam obyčejnej oblouk, ale jestli se ti to líbí, proč ne.

DE250 plastovou, titan na doma nepotřebuješ a jinak IMHO nic nepřináší.

Re: Reprobedny pro megalomany

Sice se zpožděním, ale druhá bedna je téměř na světě. smile
Takhle jsem vyřešil nedostatek svorek.
http://www.loudspeakersoft.com/forum/uploads/35_p1100227.jpg
http://www.loudspeakersoft.com/forum/uploads/35_p1100229.jpg

Re: Reprobedny pro megalomany

Dobry napad s tymi svorkami.

Re: Reprobedny pro megalomany

Ten jekl mám připravenej na dýhování, ale lepit se s tím dá taky. smile

Re: Reprobedny pro megalomany

Tak jsem zpět v republice. A hned bych měl otázku, na kolik litrů čistého objemu mám ty regálovky nakreslit, 35 mebo 40?

Re: Reprobedny pro megalomany

Řekl bych, že nějakým litrem navíc nic nezkazíš :-)Navíc čtvercová základna se u beden moc neděla, takže Ti z toho nějaký 300x360-420 vyleze.

Web

Re: Reprobedny pro megalomany

http://s11.postimg.cc/6yfdoo7wz/elo_001.jpg


Tohle má rozměr výška 630 mm šířka 352 mm.

(upravil rotr 3. 9. 2013 14:59)

Re: Reprobedny pro megalomany

To Ti vychází na 40 l ani ne 25 cm hluboká krabice a to se zeptej MaBata, jak dlouhej BR tam přijde. My to máme s Basstlem 400 hluboke (komplet), uvnitř tedy cca 340 a ten BR moc velkou rezervu nemá. A pokud tam budeš dávat dva s oblým hrdlem, tak to bude hodně "na těsno"
Taky bude záležet na síle toho čela, pokud ho uděláš pro celý zvukovod (+/- 100mm, tak bude ta krabice prázdná:-)

Web

(upravil reta 3. 9. 2013 18:03)

Re: Reprobedny pro megalomany

MaBate prosím tě jak jsi na tom se souřadnicemi pro zvukovod pro tu DE250? Máš mějakou představu o rozměrech a tvaru BR?
Edit: BR dám na zadní stranu.

Re: Reprobedny pro megalomany

Nestíhám... smile

Dej mi den, dva, sesmolím to.

Re: Reprobedny pro megalomany

Souřadnice OSWG 26cm, pro B&C DE250:
www.loudspeakersoft.com/rpm/oswg_26cm.txt

Hloubka: 104mm (např. 4x25mm MDF + 4mm montážní mezidesky)
Průměr: 260mm

(upravil reta 10. 9. 2013 23:11)

Re: Reprobedny pro megalomany

O.K. Zapracuji. CNC to vyrobý přesně podle souřadnic ovšem pokud by to mělo mít vzhled kde bude potřeba tmelit tak se souřadnice změní. Prostě bude potřeba stříknou vrstvičku tmelu. Síla barvy je asi zanedbatelná. Mám předtavu, že to bude opět černá lesklá, možná v kombinaci ze šedivou, černá/přírodní dřevo.

Re: Reprobedny pro megalomany

Pokud víš dopředu tloušťku vrstvy tmelu, tak si to v cadu o to zvětši.

(upravil Zorg 10. 9. 2013 16:31)

Re: Reprobedny pro megalomany

Co je k tomu zamýšleno jako woofer?

EDIT:

reta napsal:

B&C 10PS26 a DE250. Než je koupím někde na netu nemá je náhodou někdo na prodej?

Na stránkách B&C už je uvádí jen jako archived: These products are no longer in the catalogue, but are still in production, and available by special request, tak snad budou ještě rozumně dostupné...

(upravil reta 11. 9. 2013 9:36)

Re: Reprobedny pro megalomany

Zogr mne vyplašil tak jsem je objednal tak uvidím zdali budou nebo né.
Edit: Budou, říkali v obchodě. Koncem týdne.

Re: Reprobedny pro megalomany

MaBate prosím orientační rozměry výhybky, předpokládám plošný spoj tedy všechny tři rozměry.

Re: Reprobedny pro megalomany

Dyť ji ještě ani nenavrhnul, nehoň ho tak smile Navíc "jsi v pořadí" . Někde jsou tady plošNáky na RpM, větši to nebude a vysoká do 8-9 cm, pokud tam nebudeš cpát "zvěrstva, jako Basstl smile Na zadní stěnu za basák by se měla  vejít.

Web

Příspěvky [821 až 840 z 1,421]

  Stránky: ««« 1 ... 40 41 42 43 44 ... 72 »»»

Audioweb.cz » Reprosoustavy » Reprobedny pro megalomany

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£