Téma: Odhmotňovací nožky pod sloupy

Kluci, vyráběl si někdo odhmotňovací nožky pod domácí sestavy ? Na nožky mám ve dřevě připraven závit M5 ... .díky za každý typ ..... tím myslím výška, úhel a jakým rádiusem zakončit špičku ..... nejlépe i typ na misku jako protikus ....

Vojta

Re: Odhmotňovací nožky pod sloupy

Od těchto bych měl někde doma mít strojařský výkres. Je to sice se závitem M6, ale když je budeš dělat sám, tak si to upravíš. Jestli máš zájem, tak se můžu odpoledne po náčrtku podívat.

Re: Odhmotňovací nožky pod sloupy

Tak to by bylo naprsoto perfektní. Mohl by jsi mi to zaslat na wema@centrum.cz ? Budu Ti moc vděčný ..... dokonalost !

Re: Odhmotňovací nožky pod sloupy

Mohl bych taky poprosit o vykres? psykopath.lukas@seznam.cz . Děkuji

Re: Odhmotňovací nožky pod sloupy

Máte to na mailu

Re: Odhmotňovací nožky pod sloupy

Děkuji

Re: Odhmotňovací nožky pod sloupy

K čemu je to dobrý; odhmotňovací?

Re: Odhmotňovací nožky pod sloupy

sorry za OT ale nedá mi to

kua, dnes jsem byl oficiálně vážen (preventivní prohlídka) a odhmotňovací cokoliv by se mi fest hodilo.

Re: Odhmotňovací nožky pod sloupy

místo chlastání za mixpultem víc tancuj před ním s davem tongue tongue

Re: Odhmotňovací nožky pod sloupy

Díky moc za ochotu Hippe ! Vážím si toho .... v nejbližší době se pustím do výroby .... buď mosaz, nebo potitanovaná ocel .... zvážím, co bude atraktivnější. Díky za ochotu .... znovu opakuji, vážím si toho, protože přesně tohle jsem potřeboval .... poklona.

Vojta Prostějov

Re: Odhmotňovací nožky pod sloupy

Rád pomůžu když můžu smile
Svého času dělal pod větší bedny hroty Betaron. Dá se tam najít inspirace na tvar hrotu a materiál, který toho dost vydrží.

Termín odhmotňovací je samozřejmě blbost, ale berme to jako terminus technicus. Když si dám k jídlu volské voko, taky nepředpokládám, že na mne z talíře bude něco mrkat.