Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Stržený vint šroubovací svorky na zesilovači a ještě něco

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [8]

Téma: Stržený vint šroubovací svorky na zesilovači a ještě něco

Ahoj, jak si poradit se strženým závitem šroubovací svorky pro repro vzadu na panelu, je to v bídném stavu a jedna - nedrží v ní šroubek, byl tam kabel, takže to drželo, protože se to prostě křížilo, ale teď mám banánky, a nedotáhnu ji. Jinak to celé je - ale i u jiných zesilovačů bída, v tom smyslu, že se pachtíme za pozlacenými konektory, banánky, a podobně, pak tam je tohle, ale nic, dobrý.
Ještě jeden dotaz - mám zesilovač Technics, a tam to buď umožní dát jenom holý kabel nebo vidličku, a nebo to je zaslepené? protože tam jsou jakoby zátky, dá se to vytahat? Odpusťte, prosím telecí popis, jestli je to zátka vypadá jako negativ šroubu s plochou drážkou, dá se vytáhnout?
A co se strženým závitem? Nemůžu to vytočit, protože na konci to je roztemované.
Za hovězí dotazy se omlouvá a zdraví tele z Frýdlantu.

Re: Stržený vint šroubovací svorky na zesilovači a ještě něco

Ostré foto napoví... smile

Re: Stržený vint šroubovací svorky na zesilovači a ještě něco

Už je to vyřešený, mám nový svorky.
Co ten Technics?

Re: Stržený vint šroubovací svorky na zesilovači a ještě něco

Ty zátky jdou dost často pěkně blbě ven, někdy to musí člověk pěkně prasit a rýpat malým šroubováčkem ven, aby to šlo.

Re: Stržený vint šroubovací svorky na zesilovači a ještě něco

Prý si to vymohli v Bruselu, důvod neznám. Rýpat to nebudu, bude tam holej vodič, nebo vidličky. Někde se po nich musím podívat.

Re: Stržený vint šroubovací svorky na zesilovači a ještě něco

Vem větší ocelovou jehlu na šití, nebo ocelový měřicí hrot a ucpávku svorky opatrně zespodu podeber a ona vyskočí. Tahal jsem je takhle nedávno z koncáku Technics SE-A909.

Web

Re: Stržený vint šroubovací svorky na zesilovači a ještě něco

Díky. Zajímalo by mne, důvod, jaký ty ucpávky mají. Proč ucpávky? Nic mne nenapadá.

Re: Stržený vint šroubovací svorky na zesilovači a ještě něco

Standardní zozteč reprosvorek je 19 mm, což je to samý jako rozteč kolíků v zásuvce. Aby to nenapadlo nějakýho troubu zaměnit, nakázal Brusel zacpávat reprosvorky těma špuntama, který sice jdou vyndat, ale dítě to nedokáže, jen dospělej trouba. Takže koza se nažrala a všichni se tváří, že je vše OK....

Příspěvky [8]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Stržený vint šroubovací svorky na zesilovači a ještě něco

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£