Téma: web Angelicaaudio

Jake mate zkusenosti s timto webem?
http://angelicaaudio.iplace.cz/
Ma tam toho hodne a shanim zesilovac s bednama do garaze, doporucili byste nakup tam?

Re: web Angelicaaudio

Spíš ne.

Zkupuje věci z kin, divadel, také aukra, které následně prodává za několikanásobně vyšší ceny. A bohužel dává do světa stroje, které potřebují údržbu a ty, které jsou v pořádku si nechává.

Web

Re: web Angelicaaudio

Bohužel musím s voltíkem souhlasit, měl jsem několikrát příležitost se přesvědčit o tom, že prodává předražené i nekvalitní zboží.Sám jsem od něj vydražil přehrávač a musel jsem opravovat mechaniku, naštěstí se to podařilo.Nedoporučuji!

Re: web Angelicaaudio

Dobre diky za upozorneni wink

Re: web Angelicaaudio

http://tesla.iplace.cz/

Re: web Angelicaaudio

mir.ku: To je ten samej člověk. Pozor !

Web

(upravil mir.ku 14. 12. 2012 0:12)

Re: web Angelicaaudio

... vím, proto jsem to sem dal ... wink

... ještě doplním - je to člen tohoto fóra, ale naposledy tady byl v roce 2009:
https://www.audioweb.cz/profile.php?id=3019

Re: web Angelicaaudio

Díky za komentáře k mému webu Angelicaaudio. Samozřejmě respektuji Vaše názory, akorát si dovolím také komentář. Kromě kvalitních a odzkoušených zařízení prodávám také i zařízení k opravě, která nejsou plně funkční. Ovšem vždy je to výslovně uvedeno. Ke každému zařízení jsou detailní fotografie (obvykle cca 10-80 fotografií). Pokud se jedná o zesilovač, CD přehrávač, gramofon, hudební centrum či podobná zařízení, tak je většinou přiložen i odkaz na cca 2-5ti minutové video s funkčností. Solidnost přístupu může dokumentovat také k tomuto okamžiku přesně 1.598 pozitivních komentářů z prodeje na aukčním serveru a pouze jeden negativní komentář - kdy si aukcionář nepřečetl popis aukce (a sám to také do komentáře uvedl). Cena za audiozařízení odpovídá jejich zvukové kvalitě. Za sto korun jaksi plně funkční kvalitní zesilovač být nemůže smile. Vždy je možné důkladné odzkoušení všech zařízení i s Vašimi reprosoustavami, zvukovým nosičem, zesilovačem atd.. atd... a v případě zaslání poštou je na zařízení samozřejmě záruka (to ostatně vyplývá i ze zákona) smile.

Re: web Angelicaaudio

Od Jardy44 jsem na aukro něco tuším kupoval, nějakej zesilovač (jestli PW8010?), už si přesně nevzpomínám, ale byl jsem spokojenej, za férovou cenu a pohodové jednání.

Re: web Angelicaaudio

Já mohu potvrdit zkušenost Dohnalíka. Pokud se to někomu zdá drahé, no tak ať to nekupuje. Bohatá fotodokumentace, kterou poskytuje, naprosto vypovídá o stavu prodávaných věcí. A že se mezi tím vyskytne nějaký skrytý problém,  s tím u starejch krámů musí každý počítat. 
Mohu jen potvrdit naprosto pohodový kontakt a férové jednání a já ho beru jako bezpečný zdroj.

(upravil Michelin1 28. 5. 2013 15:47)

Re: web Angelicaaudio

Sám jsem od něj vydražil přehrávač a musel jsem opravovat mechaniku Tesla 911-byl prasknutý spoj u ozubeného kola(naoko přilepený vteřiňákem), bylo řečeno při dražbě, že ručně zasunout jde, předpokládal jsem řemínek. Naštěstí se to podařilo opravit.Nedoporučuji!Jinak prodává předražené staré žluté výškáče Tesla aj.

(upravil Angelicaaudio 19. 6. 2013 8:39)

Re: web Angelicaaudio

Musím reagovat na poslední příspěvek uživatele Michelin1.
CD přehrávač byl výslovně nabízen jako NEFUNKĆNÍ !!!

Zde je přesný text aukce (nechť si každý udělá svůj názor sám):

Tesla MC 911 k údržbě-opravě
Bohužel toto zařízení není momentálně funkční. Nutně potřebuje údržbu-opravu. Po zapnutí se rozsvítí display. Mechanika má sice snahu vyjet, ale bez pomoci rukou to nedokáže, šuplík "je na pravé straně nějak níže než by asi měl být" je tam něco mechanicky špatně. Koukněte se na video - tam je to vidět. Když šuplíku trochu pomůžu ven, tak zasunutí už pak proběhne na zmáčknutí tlačítka. Display "nějak reaguje" na zmáčknutí jiných tlačítek. Přítlačná packa na CD disk také asi není ve správné poloze. Když jsem tam vložil CD tak to nic neudělalo (nejdříve se asi musí dát dohromady mechanika). Výstupní kabel (dvoucinch) není veden ven z přístroje otvorem pro kabel, ale mezi krytem a zadní deskou, nutné odletovat a protáhnout otvorem (viz detailní foto).
----------------------------------------
To, že bylo v zařízení ještě něco "dolepeno" jsem bohužel nevěděl, jinak bych to uvedl. Každopádně z výše uvedeného popisu aukce je jasné, že vyjádření uživatele Michelin1 je velmi zkreslené.... Není možné si přece při výše uvedeném popisu myslet, že se jedná o "řemínek" smile  KDYŽ JE NAKŘIVO ŠUPLÍK MECHANIKY, KDYŽ NEJSOU SOUČÁSTKY MECHANIKY VE SPRÁVNÉ POLOZE ATD....... Věřím že ostatní uživatelé toto pochopí smile))
SKUTEČNĚ NEVÍM JAK TO JINAK NAPSAT (třeba mi někdo poradíte smile). A to ještě nezmiňuji cenu, za kterou bylo toto zařízení prodáno smile

Jinak se samozřejmě mohu dopustit nějakého omylu, mohu něco přehlédnout atd... Ale v tom případě je možné vždy vše vyřešit ku vzájemné spokojenosti. Jak jsem psal výše, tak na aukru mám momentálně (už se počet zase zvýšil) 1631 pozitivních komentářů od spokojených zákazníků (započítaných bodů je o něco méně, protože se počítají pouze noví zákazníci). A při tom množství audia (momentálně skladem více než 1.000 reprosoustav, cca 1000 dalších audiokomponent - zesilovače, receivery, tunery, CD přehrávače, magnetofony atd...) se samozřejmě může něco přehlédnout. Moc sem na audioweb a na jiná fóra nechodím, protože na to prostě nemám čas. Pokud Vás tedy Michelin1 neodradil, tak Vás rád uvítám nejen na mém webu www.angelicaaudio.cz, ale i u mne v poslechovce.
Jarda

Re: web Angelicaaudio

Já, kdybych nějaký přístroj s vadou prodával(Tesla 911), pátral bych po příčině, která zde byla evidentní(ale musel by se sundat kryt, což zase tolik času nezabere).Na videu nic vidět nebylo, ručně šuplík rozhodně otevřít nešel, dostal jsem přístroj s rozsypanou mechanikou(proto jsem i příspěvek psal).Popis závady nebyl správný, jinak bych přístroj rozhodně nekupoval a cena je na dohodě, nicméně 630Kč si myslím za rozsypanou mechaniku není málo!

Re: web Angelicaaudio

pánové, pokusím se o drobnou úvahu...
Nikdo jiný u prodeje a přístroje nebyl, jen vy dva.
Oba máte na problém odlišný názor. Nikdo další, nezávislý stav a popis nekontroloval a nehodnotil.
Myslím, že vaše hádka ZDE není vůbec relevantní.
Pokud "obchod" probíhal na aukru, řešte jej s aukrem, nebo si vraťte zboží a na druhou stranu peníze.. což nyní už vlastně nejde, když si to michelin opravil...
Můj názor:
Koupím něco s čím nejsem spokojen. Vrátím to prodejci a on mi vrátí peníze.
Nebo se v tom rejpu, případně to opravím nebo taky ne, ale už v tu chvíli dodatečně vytýkat něco prodejci je mimo mísu.
Jestli cena byla nebo nebyla přijatelná, jestli se kupec něco domníval nebo nedomníval... to je vše mimo mísu.
Došlo CD a bylo v jiném stavu, než jsem čekal. Komunikuju s prodejcem a aukrem a CD vrátím.
Jinej postup nevidím jako správný.
Na druhou stranu kšefty se starejma věcma na aukru jsou dycky loterie. Kdo chce mít vyšší jistotu, musí kupovat věci (i bazarovky) osobně a o stavu si udělat obrázek sám. To co mi přijde jako neřešitelný problém někdo jiný opraví za 20 minut. To co opravím já levou zadní, může být pro někoho jinýho neopravitelná vada.

Re: web Angelicaaudio

Michelin, no, já myslím že z popisu prodejce je naprosto jasné, že stroj není ready, cos tedy čekal.