Téma: Zvučení maturitního plesu

Zdravim panove. Jelikož jsem dnes nastoupil do 4. ročníku gymplu  neminou me takové ty veci, no znáte to:).. maturita a tak   a s tim spojený maturitní ples. Jako trida si ples organizujem < za nase finance> , tombola a takove ty kravinky a také muziku. Muzika bude asi živá, ale nejvetší položka večera je asi zvukař. Za jeden večír chce 5000 kč. Byl jsem poveren , at se nekde optam esli by to nekdo neudelal trebas krapet levneji, tak pisu sem, vsichni se " chlubite " < ne ve spatnym slova smyslu> , jake mate aparatury. tak se chci optat jestli jste už nekdo neco takoveho delal, za kolik a trebas esli by byl nekdo předbezne ochoten to provist. Jinak je to gympl v Chrudimi.. (jen tak mimo hru,mam zato, že OndraCH ma šmrncovní 15pw5 a spd 600 , nemylim-li se:) predem diky za tipy..

(upravil Halen 4. 9. 2007 0:23)

Re: Zvučení maturitního plesu

Potrebny aparat zapujcit a ziskat cloveka s kapkou zkusenosti, co to "nazvuci" zadara. Pochybuji, ze bude mit nekdo doma komplet pro zive zvuceni kapely; to je neco jinyho nez diskoteka, odposlechy, mikraky, vicevstupy mix atd.

Re: Zvučení maturitního plesu

A co to máš za kapelu že nemajú vlastný aparát? Buď sú total šumari alebo extra tireda? Ale aj naozaj profi kapeli majú svoj aparát, zvukara a ozvučenie je v cene.

Web

Re: Zvučení maturitního plesu

Jde o to, že to bude pravdepodobne kapela žáků mistni zušky a ti by s erární aparaturou ze skoly asi ples zvučit nemohli. Proste jde o to, jestli nekdo nema velkej mix , nejaky mikrofony, přehrávač(e) , zesilovač (e) a bedny schopne kvalitne ozvučit relativne veliký sál s mnoha lidma. Proste chvilku bude hrat žakovska kapela a chvili trebas normalni muzika z CD.. tak ja nevim no..  když jsem se tam byl podivat na minulym maturitaku, tak to tam ozvucoval nejakej tipek 2 suby bandpas 6. stupne s nejakou 15" a 2 satelity tušim s 12" a nejakou vejškou, hralo to tak normalne, s hlasitosti to nebylo prehnany a dalo se to i celkem poslouchat, ale co me stvalo bylo to, že kolem mixu se motalo hroznejch lidi a trebas v pulce pisnicky to najednou prestalo hrat atd.. a za tohle si učtovali 5 klacků..