(upravil tubamusic 23. 4. 2013 14:48)

Téma: Transformátory ELZAT

Zjistil jsem, že v Rožmitále pod Třemšínem se nachází firma zabývající se výrobou transformátorů na zakázku. Máte někdo na ni nějaké reference? Dobré je, že tam tomu šéfuje člověk kterého nepřímo znám a s největší pravděpodobností by to mohlo mít i nějaké výhody kdyby se například nechaly dělat hromadně transformátory, tlumivky ap. pro nějaké zdejší projekty.
http://www.elzat.cz/

Web

(upravil reeb 25. 4. 2013 12:19)

Re: Transformátory ELZAT

Firmu neznám.. Zkus nahodit cenu za 350-400W toroid 230V/ 2x42V v audioprovedení, se sníženým sycením, zalitý střed.

Web

Re: Transformátory ELZAT

Čím by ta firma mohla být zajímavá proti konkurenci ? Mají třeba skladem (jsou ochotni sehnat) nějaký speciální materiál apod. ?

Web

Re: Transformátory ELZAT

Já právě o té firmě nic nevím, proto jsem dával dotaz, jestli už s nimi tady někdo spolupracoval. Až budu mít v nejbližší době cestu do Rožmitálu, zkusím to prověřit a případně se s majitelem sejít. Já osobně každou chvíli řeším, kde sehnat trafo, který by odpovídalo tomu co potřebuju. V Plzni je jeden pán co motá toroidy "na koleni", ale to není to pravé co potřebuji a kvalita nic moc. Dobré zkušenosti mám i s plzenskou NT-magnetics (Talema), ale dodají jen trafa, která mají v katalogu a nejsou schopni udělat kusovou výrobu. Kdyby byla dobrá domluva s tím ELZATem, tak by to asi nejen pro mě bylo řešení.

Web