Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Nezařaditelné » pomoc pri stavbe

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [10]

(upravil Boris 2. 9. 2007 15:45)

Téma: pomoc pri stavbe

Chcem si spravit 2 stlpove reproduktory. Stredobas by bol ARN 226-05/8 alebo ARN 226-03/8, neviem sa rozhodnut ktory. Vyskac bude ARV 104-03/8, vyhybka bude CN 02-2-12/8 s tym ze po kupe vymenit kondy. Potrebujem vediet aky objem ma mat bedna, ktory z tych dvoch stredobasov pouzit, ci by ste mi nedali link na zosik ktory by som si doma sam spravil a ci mozem pouzit tu vyhybku.

Re: pomoc pri stavbe

Borisy, uz jsi nekdy nejaky zesilovac delal?

Re: pomoc pri stavbe

jeden taky maly ale myslim si ze mam dost dostatocne skusenosti aby som skonstruoval zosilovac a uz nejake podobne veci z elektrotechniky som robil ak na toto narazas.

Re: pomoc pri stavbe

pozri nieco v amare tam bolo toho dost

Re: pomoc pri stavbe

zkus nejakou stavebnici. EZK by mely vyhovet

Re: pomoc pri stavbe

ja osobne bych, sic je to tu nekterym proti srsti, zkusil od Aldaxu sps50, vsechno dostanes a udelas si zdroj a krabici, aspon si vyzkousis ze to vsechno zvladnes a pak se muzes pustit treba do powerbase nebo Leache.

Re: pomoc pri stavbe

bernsoft: To by ale musel obednat 2kx po vsem. bo ten aldax je mono. Ja bych volil taky nejaky EZK 2x125W pro zacatek, sic sunka, ale k tomu tvemu "stredobassu ARN226" to postacuje. Jinak zes je probrany ted bedny. ARN 226 neni stredobass, ale cisty bass. Ja bych se radeji kuknul po 188 a projektu tu na webu je dost i s vyhybkami, bo ta BS acoustic je nicmoc. Ja ji taky mel, ale musel sem delat novou.

Web

Re: pomoc pri stavbe

Pred asi davceti lety vysel v amaru navod na bedny s Tesla menici. Nekde bych to doma mohl mit. Delal jsem to pro kamarada a bylo to v pohode. Bylo to sloupove dvoupasmo. To bych Ti dporucil. K tomu EZK konce (klidne i integrovane) a bude to pohoda za rozumne penize.
Mam to vecer hledat?

Re: pomoc pri stavbe

Melo by to tu byt, mas na mysli monology, puvodne tusim s 660x+výška, potom upravene na 226+104, že? Je to k dohledání na audioweb.cz a myslím, že tamtéž je i projekt přesně podle toho.

Re: pomoc pri stavbe

jo jo, diky, Monology to byly. Ty hraly dobre co si pamatuju. Ted jsem prochazel projekty a je tady dost variant na tema TVM. Borisy, pak nechapu proc bys kupoval nejake hotove vyhybky a investoval do vymeny kondiku.

Příspěvky [10]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Nezařaditelné » pomoc pri stavbe

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£