Téma: názor na STX: SW.STX.12.2.500.2x4.F.S.PP

Dobrý den,

máte někdo zkušenosti s tímto reproduktorem SW.STX.12.2.500.2x4.F.S.PP?

http://czech-speaker.cz/index.php?route … duct_id=37
maj tam špatný datasheet, tady je správný stx.pl/product/attachment/6ae9e553f37fd … F-S-PP.pdf

už delší dobu na něj koukám a využil bych ho v autě, nechci nic uhučenýho nebo přebasovanýho, chtěl bych přesný a věrný projev basů, nadruhou stranu bych rád, aby to šlo nízko a důrazně.

Dá se to s tímto reproduktorem něco spáchat??

Re: názor na STX: SW.STX.12.2.500.2x4.F.S.PP

Mám 10" verzi 2x2ohmy doma v BP4 SW. ZA těch 700,- co stál je to imho ucházející plecháč. Magnet a cívku má asi stejný jako ta 12". Vypadá sice divně s tou sříbrnou membránou, ale stejně není vidět.
Jestli bude hučet nebo ne, není vlastností reproduktoru, ale jeho použití. Přesný a věrný projev basů v autě je čistej nesmysl, takže si ho radši nekupuj, protože zcela jistě nesplní tvý očekávání.

Re: názor na STX: SW.STX.12.2.500.2x4.F.S.PP

Tonsil, a STX - to je následovnická firma?

Re: názor na STX: SW.STX.12.2.500.2x4.F.S.PP

ne,každá je samostatná.

Re: názor na STX: SW.STX.12.2.500.2x4.F.S.PP

MethMan: nechtěl bys pustit víc info o tom BP? Docela mě to zajímá a po tom reproduktoru uz nějakou dobu pokukuju smile

(upravil chyna.cz 6. 11. 2012 17:23)

Re: názor na STX: SW.STX.12.2.500.2x4.F.S.PP

měl jsem je společně s pasivem z téhož repra. objem cca 30 litrů laděný někam k 25Hz a šlo to ukrutně nízko smile
výkon v sedanu nic moc na druhou stranu a o neslišným pohybu membrány si nech zdát.

kdyby jsi ho přeci jen chtěl, tak mám k prodeji pasiv 10"

ta výchylka je taky asi utopie smile

Web

Re: názor na STX: SW.STX.12.2.500.2x4.F.S.PP

Díky za ohlasy, tak to si tu 12" asi dopřeju k vánocům smile, pak bych asi dal vědět, jak sem dopadl. Pořád ale nevim, jestli BR nebo CL.

Re: názor na STX: SW.STX.12.2.500.2x4.F.S.PP

Babakus - podívám se po nějakém měření pokud něco bude a něco k tomu napíšu. Bude laděný výš než je zvykem (asi 65Hz??), protože jsem si to upravoval na své specifické podmínky místnosti (multisubu) po změření v místnosti. Už je to nějakou dobu a nejsem schopný si ani vzpomenout na objemy. Použil jsem ho výměnou za původní 10NW64, který šel místo 10PS26 do 25lt. BR.

Re: názor na STX: SW.STX.12.2.500.2x4.F.S.PP

určitě uzavřenou, dopřej mu třeba 40ti lutrů. smile

Web

(upravil Vendeta 3. 2. 2013 17:37)

Re: názor na STX: SW.STX.12.2.500.2x4.F.S.PP

EsoRimmer tak ako doprial si si ten reproduktor pod stromček?Zaujimali by ma parametre toho repro.Mam taky pocit že realne parametre sa od datasheetovych budu kapánek líšiť...

Re: názor na STX: SW.STX.12.2.500.2x4.F.S.PP

To sa obvykle líši aj u lepších značiek..ide len o to, že o koľko. wink

Re: názor na STX: SW.STX.12.2.500.2x4.F.S.PP

No veď práve o kolko....

Re: názor na STX: SW.STX.12.2.500.2x4.F.S.PP

tiež by ma zaujímal ten reproduktor