Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Dílna » Pomoc s navrhom reproboxov

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [3]

Téma: Pomoc s navrhom reproboxov

Zdravim,
chcem sa spytat, ci sa tu najde niekto, kto mi pomoze s navrhom repro boxov. Skusal som lspCad ale absolutne sa v nom nevyznam. Potreboval by som navrhnut rozmery reproduktorov, teda velkost/resp. objem komor, hrubka dosiek, jednotlive vyhybky, aku akusticku penu pouzit , atd.

Zaujali ma tieto drivery:

LW - Monacor SP-8/150 PRO link
Mid - Monacor MS-130 link
TW - Monacor DT-25N link


Vdaka

Re: Pomoc s navrhom reproboxov

Sú na tvoju otázku tu na fore viacerí, ktorí by ti mohli odpovedať, ale sa im už asi nechce stále dookola, sedím tu pri tom tak ti odpoviem ja.Keď chceš niečo urobiť, najprv sa musíš naučiť ako na to, čiže študuj teoriu tu je toho dosť popísané, alebo nejakú knihu si zožeň.Ja som to študoval viac krát a aj tak som sa do toho sám nepustil, aj keď som si myslel, že to raz urobím. Po naštudovaní sám zistíš, že to nieje také jednoduché, alebo si postav nejaký hotový projekt z tohto fora, alebo z iného keď sa ti niečo zapáči. Veľa štastia do ďalšej práce.

(upravil ladislav.bitto 7. 2. 2013 20:39)

Re: Pomoc s navrhom reproboxov

Teda hlavne ma trapi navrh boxu/komory pre Monacor MS-130. Tu su parametre: link
Podla niektorych kalkulaciek mi to vychadza, ze by to mala byt otvorena komora (ported), ale zase mi tam vychadza nejaky prilis velky objem. Ak chcem pocitat pre uzavretu komoru, tak sa mi zda, ze je tam prilis vysoka hodnota Qts.

Neporadi niekto, ako to mam spravne vyratat?

Příspěvky [3]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Dílna » Pomoc s navrhom reproboxov

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£