Téma: repas akai am55

Zdravím kto by mi vedel zrepasovať zosilňovač akai AM55?Chcel by som len prečistiť ovládače a prepínače.Ďalej vymeniť tie tenučké kábliky k reprosvorkám za niečo rozumnejšie a možno vymeniť filtračné kondíky.Ďakujem

Re: repas akai am55

Jednomu z pravidelných návštěvníků tohoto fóra jsem opravoval a kompletně repasoval AKAI AM-69 /tu verzi s digitálními vstupy/, tak jestli si tohle přečte, může napsat, jak byl s mou prací spokojený.

Web

Re: repas akai am55

Ano, a než to ten pravidelný návštěvník fóra udělá, můžeš si zatím pročíst vlákno "Pochvala" pro Sinclaira…

Re: repas akai am55

Chlapi najlepšie by bolo ak by sa našiel niekto zo slovenska.Prípadne niekde blízko za hranicami kde by som vedel dobehnúť osobne

Re: repas akai am55

Mozem Ti vrelo odporucit mojho byvaleho kolegu, slusneho cloveka a skuseneho servisaka Ing. Janicka z Bratislavy- http://www.yamahaservis.sk/index.html
Napis mu a uvidis, mozno sa na to dá.

Desktop: EVE Audio SC203+ sub EVE TS107, Asus Xonar. HT: ELAC AM180, Pioneer VSX-924-K

Re: repas akai am55

tak už sa mi cez mail ponúkol člen bobobrod ku ktorému to mám aj blízko takže stoj pôjde k nemu.Nerád by som to riešil poštou