Téma: Kdo vyrábíte výhybky? 2x centr domácího kina

zaplatím šikovnému bastlířovi za výrobu 2ks výhybek do přibližně 15l centrů D´Apolit. Podmínkou jsou tyto měniče, které mám:

4x Středobas http://www.4fitness.cz/images/Nova/HDA.gif

2x výškáč http://www.hautparleur.fr/_audax/tm025f7.jpg

Web

Re: Kdo vyrábíte výhybky? 2x centr domácího kina

výhybku ti klidně ubastlím ale spočítat ti to musí někdo jinej...

Re: Kdo vyrábíte výhybky? 2x centr domácího kina

No jestli jsou ty grafy vyrobcu repro ok, tak budes mit problem aby ti to ten vejskac uhral - protoze kdyz das ty stredobasy paralelne, tak muzou mit vetsi citlivost nez ten vejskac...

Re: Kdo vyrábíte výhybky? 2x centr domácího kina

ajop, takže doporučuješ jen jeden středobas do každé bedny..

Web

(upravil hot.shot 28. 8. 2007 20:28)

Re: Kdo vyrábíte výhybky? 2x centr domácího kina

při nejhorším se basáky můžou trošku zatlumit

EDIT: tak jsem chtěl že to aspoň v LspCADu zkusím ale koukám na ty grafy a jsou tak trošku k prdu, impedanční charka tam sice je ale jaksi už tam nenapsali Ohmáž (hehe to je divný slovno smile)

Re: Kdo vyrábíte výhybky? 2x centr domácího kina

Basáky se tlumit nebudou, u takových membrána přeci bude na basech určitá korekce Bafflestepu a protože máme apolito, tak se nějaké +3db tedy zdaleka nekonají.
Ještě se budou přitlumovat výšky, aby sedly k dobře vyhnutým středobasům.

Re: Kdo vyrábíte výhybky? 2x centr domácího kina

Michal: no nezapominej, ze pri paralelenim zapojeni stredobasu do nich pujde i dvounasobny vykon, ale jasne pokud se bude navrhovat vyhybka s kompenzaci baffle stepu, tak to vyjde ok. Ale mam pocit ze takove vyhybky tu umi udelat jen par lidi...

Re: Kdo vyrábíte výhybky? 2x centr domácího kina

Jo, ta impedance mi necvakla.

Re: Kdo vyrábíte výhybky? 2x centr domácího kina

Tak konstruktér se už nabídl nabídl. Díky hot.shot.  Zhostil by se ještě někdo návrhu? prosím

Web

Re: Kdo vyrábíte výhybky? 2x centr domácího kina

keby si bol z košíc, premerali by sme, a už by sme niečo rozumné  vymysleli ... škoda že si ďaleko

Web