Re: Hlodník

jojo, taky smile

Web

Re: Hlodník

http://www.youtube.com/watch?v=yHJOz_y9rZE
http://www.youtube.com/watch?v=dmoDLyiQYKw

Web

Re: Hlodník

Docela dobrej nápad, jak likvidovat audiomaníky. Přesto se mi to moooc líbí.:)

Re: Hlodník

Ještě jednou tiskárna VS kočka, trošku lepší zpracování a ozvučení (hlavně konec)
http://www.collegehumor.com/video/35765 … vs-printer

Re: Hlodník

... při hledání něčeho docela jiného jsem narazil na toto, a nemohu se rozhodnout, zda mám být smuten, či vesel ...
http://aukro.cz/germaniovy-naramek-b113 … 76974.html

Re: Hlodník

omlouvám se, že to zasírám lae u tohohle příspěvku od Dinga ve vlákně o banánu pro Federmanna jsem prostě umíral smíchy někoilik minut big_smile:
Ding: To snad není možný, on musí onanovat a blejt i tady. #67 29.08.08 1:02 «

Re: Hlodník

Omlouvám se za needit, ale - http://www.ges.cz/sheets/t/tda7294v.pdf, strana 5 - IMPRDANCE :DDDD

Re: Hlodník

V tomhle případě se nemáš proč omlouvat. Poslední příspěvek je víc jak měsíc starý a ten opravdu nemá smysl editovat wink

Více příspěvků lze psát, je-li předchozí staršího data - den.

Re: Hlodník

Muž uvízl v kontejneru na elektroodpad, přidušený skončil na ARO
Teď nevím, jestli ho našli v kontiši s pazourama na repráku, když jen sháněl náhradu pro repasi starých Tesel, a nebo ho fakt odvezli na anesteziologicko resuscitační oddělení lol

Re: Hlodník

Zorgu to se ti povedlo.

Re: Hlodník

Dnešní aktualizace Adobe FlashPlayeru mě láká na "Snížené využití paměti". Kdybych byl ajťák, tak z takového marketingového sebevědomí bych mohl být trochu přetečen.

Re: Hlodník

2 Digiting: Co si prosim tě myslíš o těch aktualizacích ? mě připadá že upgradeování přínáší zvyšení využití sytémových prostředků. Vzpomínám si na to, jak před několika lety když jsem měl dnes již prahistorický PC s Athlonem 2200+, 768Mb RAM  a updatoval Flash player stalo se prohlížení webu nesnesitelné , každá reklama na stránce ve flashi mi vytěžoval procesor na  100% , před aktualizací se toto samozřejmě nikdy nědělo... Nicméně v dnešní době k upadatu láká Adobe proklamované zvýšení výkonu playeru ...

" Vědět a znát to každý by chtěl, ale učit se nechce ... "

Web

Re: Hlodník

... aktualizace jsou kapitola sama pro sebe, ale mně šo o něco jiného - o povedenou dvojjakost uvozovaného pojmu. Leda by šlo o jednozančně upřímné doznání výrobce ...

(upravil Yeayer 8. 12. 2012 23:43)

Re: Hlodník

Pardon, ale tohle sem asi patří - psal jsem si s kamarádem o nějakym 2500W Behringeru, řeč je o tom zda vadí blikající LED s názvem CLIP:
Já: Víš co je to ten clip vubec ?

On: ze je to přebuzený

Já: no vidíš tak proč se ptáš? big_smile

On: ale spis to delaji ty sinusovky te dynamiky

Já: ne, co to meles k*rva?

On: takze musim koupit kompresor

Re: Hlodník

Jo nejlíp olejový pístový anebo pokud je náročnější tak šroubový. A jestli chce aby to dávalo pořádný tlaky tak třístupňový big_smile

Re: Hlodník

http://www.youtube.com/watch?v=sAZi-ZchhhE big_smile

Re: Hlodník

BigDrobek : a ještě ty top komentáře big_smile prej: Takovej rage, chudák špek :DD

Re: Hlodník

Přesná definice šílenství:

Digiting napsal:

Někdy vznikají nedorozumění z mnohoznačnosti objektivní (více významů), subjektivní (rozdílné chápání), nebo z do nebe volající (termíny poločas rozpadu, nebo polotloušťka útlumu, apod., zatímco např. čas polorozpadu by, tvrdím, byl o chlup intuitivnější)

Co jsem tak v životě stačil poznat - nejmoudřejší (ne nutně nejchytřejší) lidé ovládají umění říci i složité věci jednoduše. Já osobně se to budu do smrti jen učit. Ti horší rétorové před sebe strčí knihu, odkaz. A ti na chvostu se uchylují k argumentaci to si nastuduj, to jsi nepochopil, nebo dokonce to ty nepochopíš. Až potud lidskost sama. Pak jsou ještě typy (poznatek odtud) řitních alpinistů, kteří za takovou prázdnou argumentaci nebo zesměšňování přispěchají se smajlíky a pochvalami "tos mu to nandal". Nezřídka se "potvrzují" vzájemně neboli lezou do řiti jeden druhému. Strašná představa.

Takže udělám si tady pár poznámek, abych se k nim mohl (ne nutně) později vrátit, kde jsem byl třeba nepřesný, příliš obecný nebo příliš konkrétní, takže prosím brát s nadhledem, zda výše dlážděné nedorozumění (pokud nebude dodatečně zeditováno dočista dočista) není původu jeden o koze, druhý o voze:

mód ~ vibrační maximum (kmitna tlaku, uzel rychlosti, vid, kmitna přímého vlnění) - s rostoucími rozměry "náměstí" přibývá množství módů, t.j. kmiten tlaku. Je-li lambda zvuku mnohem menší než náměstí, říkáme, jde do nekonečna (necháme-li útlum, odraz, lom, disperzi zvuku a dimenzi či geometrii prostoru stranou)

mód ~ rezonanční maximum (kmitna tlaku stojatého vlnění) - na "náměstí" bude nula rezonančních maxim   

mód ~ spektrální složka harmonického vlnění - monochromatický zdroj vlnění má tím bohatší spektrální rozvoj, v čím delším čase nebo prostoru jej posuzujeme 

mód ~ dominantní složka(y) spektra -  tón, u světla barva (tady se vždy pozastavím nad vzájemně odlišným pojetím barvy u světla a zvuku)

mód ~ způsob, režim

mód ~ hudební stupnice

mód ~ množina módových čísel

Lze to brát jako svobodu vyjadřování. Kydybych se někde kór mýlil, jednak o nic nejde, druhak o nic nejde.

Re: Hlodník

Yeayer, prepáč ale on má pravdu. Ked tá hudba nemá šialenú komprimáciu dynamiky tak to robia len špičky. Ked kúpi kompresor tak sa mu podarí ešte o niečo zdvyhnúť SPL čo je pri ozvučovaní podstatné. Občas to môže byť lepšie riešenie než platiť za dalšie kW... Teda ked mu tá led len občas blikne, ked svieti takmer trvale tak to chce riešiť inak...

Re: Hlodník

Zorgu, Vy virtuální hrdino, bez uvedení celého jména v profilu, a teoretiku, a bojovníku za svobodu projevu, který se v mém příspěvku o módu a řiti poznal, dovolte O.T. úkrok přímo zde - kromě toho, že jsem Vás zde na fóru ještě neviděl přijít s kůží na trh: Již jste si postavil ten Váš zesilovač s LM1875 a přestal poslouchat MP3 přes receiver, či chraň bůh d.k.? Děkuji, nepotřebuji odpověď.
Doufám, že je Vám můj svobodně formulovaný příspěvek lhostejný, a nebude následovat ejakulace rozhořčení ani zde, ani v jiném vlákně.