Téma: NIPPON CHEMI-CON z GESu

Dorazily mi kondy z GESu 1000u/16V. Podle katalogu i dodaku by to meli byt NIPPONy. Nicmene je na nich krome hodnoty a teploty jen v ramecku "TFY", jsou cerny. To asi nebudou nippony, co?

Re: NIPPON CHEMI-CON z GESu

A nejsou to náhodou Yagea? (ty maj v rámečku TF)

Re: NIPPON CHEMI-CON z GESu

Teď tu po ruce Nippona nemám, ale měl by mít na sobě logo (aspoň ty větší), má označení typu (SMG, SMH a pod) a pokud je to 105° tak není černý ale červenofialový.

Re: NIPPON CHEMI-CON z GESu

Hm, jsou na 105. Kvuli triceti korunam jim to nebudu posilat zpatky, ale necekal jsem, ze si dovoli poslat neco jinyho, nez napisou na dodak. Jinak, nevim jak pro tuhle hodnotu, ale s tou barvou asi nemas pravdu obecne - dorazili i jiny hodnoty, ty uz jsou s logem, na 105° a jsou modry...

Re: NIPPON CHEMI-CON z GESu

Já bych hledal chybu jinde, než v té obecnosti...

Re: NIPPON CHEMI-CON z GESu

No, hlavně že to není sHITANO smile

Web

Re: NIPPON CHEMI-CON z GESu

Modré jsou nízkoimpedanční ne? SMG a KMG(105°) jsem zatím viděl jen ty červenofialové, SMH, KMH (85°) černé.

Re: NIPPON CHEMI-CON z GESu

Jo, jsou to LXY/Z...

(upravil sinclair 22. 8. 2007 13:42)

Re: NIPPON CHEMI-CON z GESu

S řada je vždy černá /85°C/, K řada je vždy hnědá a nízkoimpedanční jak které, třeba LXY je hnědý, ale LXZ už modrý.
Tohle chování je u GESu normální. Ten sortiment Nippon tam mají jen na oblbování zákazníků a posílají Hitano.
A mimochodem jen blb leze ke kováříčkovi, místo aby šel ke kováři.

Web

Re: NIPPON CHEMI-CON z GESu

Mě teda poslali, Nippony smile

(upravil pistole 22. 8. 2007 17:03)

Re: NIPPON CHEMI-CON z GESu

Malý hodnoty tam objednávám běžně a nikdy si netroufli poslat něco jinýho. jednou mi zblbli objednávku tak jsem jim to vrátil a poslali nový správný.
Elyty tam ale už dneska nekupuju. Jinde mají značkový zboží za poloviční ceny. ale na bécéčka odpory , malý svitky keramiku a podobnej balast je to dobrej kšeft.

Re: NIPPON CHEMI-CON z GESu

Dnes nám do práce přišla objednávka z GESu. Měly tam být elyty Nippon 1000uF/35V. Nikdy se nestalo, že by poslali něco jiného než jsme si objednali. Až dnes tam místo Nipponů byly SHITána. Dal jsem to nákupčímu, že chceme Nippony. (Konkrétně zde to musí držet dlouho a dobře). Nákupčí se vrátil s tím, že tam volal a ženská u telefonu mu řekla, že nám poslali Hitana, protože jsou  lepší, všichni je kupují víc než Nippony. A taky že Nippony momentlně nemají.
Když se nad tím zamyslím - nevím proč to tam ještě bereme. Ale ode dneška kondy v GESu už prostě neE.

Re: NIPPON CHEMI-CON z GESu

Je vaší morální povinností to těm šmelinářům vrátit. mad I kdyby to bylo za korunu.