Téma: Ake sluchadla?

Dobry den, prosil by som vas o radu. Chcem si kupit sluchadla, ktore by hrali kvalitne, dobre tlmili okolite zvuky a dali by sa lahko prenasat. Ja som zatial nasiel 2 modely v mojej cenovej kategorii splnajuce moje podmienky : Philips SHL 8800 a AKG K 404. Ktory model je lepsi, pripadne oplati sa investovat trochu viac do inych sluchadiel, ktore by hrali o dost lepsie? (napr. vyzsie modely AKG K)

Re: Ake sluchadla?

Ja v praci pouzivam uzavrene koss ur-18, jsou prenosne, celkem pohodne, celkem tlumi. Delali jsme nedavno s kamarady test sluchatek a vysly jako nejslabsi (ony taky byly daleko nejlevnejsi).
Rozhodne se vyplati zainvestovat vice do neceho lepsiho, ale v kategorii uzavrene/prenosne poradit neumim. Leda sennheiser pxc450, vyborne tlumi, ale ty jsou drahe a hodne zabarvuji zvuk.

Re: Ake sluchadla?

A nemate skusenost s AKG?

Re: Ake sluchadla?

Pouze s modelem K701. Tezko soudit, jak budou hrat nizsi modely, navic treba uzavrene.
Doporucuji nakouknout sem http://www.cdprehravace.wz.cz/sluchatka/zebr.htm

Re: Ake sluchadla?

Podobny model ako AKG K 404 tam bol a vraj nebol velmi dobry ale ja som na nho ziskal skvele referencie.

Re: Ake sluchadla?

Já mám v práci Shure SRH440 a jsem maximálně spokojen. Jsou vynikající jak zvukově, izolací i pohodlím.

Web

Re: Ake sluchadla?

Mám AKG K271Mk2,u mě byl požadavek na uzavřenky,jsem spokojen.