Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » YAMAHA P3500S co si o nom myslite??

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [6]

Téma: YAMAHA P3500S co si o nom myslite??

Ahojte

Prosim Vas o radu, resp. o Vas profesionalny nazor na koncak YAMAHA P3500S
Je to dobry koncak.. nie je to dobry koncak a preco, pripadne plusy a minusy.
Alebo neake tipy na kvalitny a na posluch prijemny koncak na spevy a na odposluchy do kapely.

Dakujem

Re: YAMAHA P3500S co si o nom myslite??

Moj nazor k tomu je taky ze nech si yamaha radsej vyraba skutre, motorky a motorove clny ako pchat ruky do hudby tongue


Za tu istu cenu sa da kupit aj nieco lepsie, ked nove tak v prodance maju vselico, minimum je take QSC RMX-1450, lepsie vsak 1850HD. Ale je to dost penazi lebo je to novy zosilnovac. Rovnako (este lepsie) dobre posluzi nejaky starsi koncak z bazaru napr. BV PA-1000 alebo ako sa to vola, ma festovny vykon a kupis ho za par eur na bazaroch. Pripadne aj taka tesla AZK-220 ma pekny zvuk, ma sice nizky vykon ale vydrzi vela a za nejakych 80-100e hra pekne...

nic ine ma v rychlosti nenapada.

Re: YAMAHA P3500S co si o nom myslite??

martin.pcshop: Tyhle Yamahy jsou dobrý dělníci. Spolehlivý nenáročný zesilovač. Osobně je nepoužívám(mám vše v aktivu) Kolega má 4ks, používá je léta a nemůže si je vynachválit. Nikdy žádná závada. Lepší tohle, než QSC z nejlevnějších modelových řad. Zvuk mají moc pěkný. Toť můj názor. Nebál bych se toho.

Web

Re: YAMAHA P3500S co si o nom myslite??

Super diky za vase nazory

Lebo ho mam pripojeny k mojim bediam Eminence delta 12lf + selenium d220 + hm 25-25 a nehra to bohvie ako pri vyssich hlasitostiach neprijemny zvuk ukricany kovovy...mame to na spevy ako odposluch a je to neprijemne...verim ze chyba je v bedniach ale dostal som radu ze ta yamaha ma nic moc zvuk a nech ju vymenim  tak si robim prieskum ci to mam predat a kupit nieco ine ale vela ludi si p3500s pochvaluju mne osobne sa velmi paci spracovanie a zabudovane funkcie tak neverim ze zvuk je taky zly bohuzial to nemam s cim porovnat... sad Skusim nieco spravit s vyhybkou a uvidime. Ak ma niekto neaky napad alebo tip nech da vediet

Stale su vitane dalsie nazory na Yamahu P3500s smile

M.

Re: YAMAHA P3500S co si o nom myslite??

nemas nahodou jednu bednu prepolovanu, potom sa to rusi na basoch a bedne su uvrieskane a malo basuju...

Re: YAMAHA P3500S co si o nom myslite??

No nemalo by to byt prepolovane ked som to skladal tak som vsetko asi tak 50x dokola prekontroloval ale tak clovek nikdy nevie...
kuknem to dostanem sa k tomu ale az cez vikend tak potom zreferujem nove zistenia...

Příspěvky [6]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » YAMAHA P3500S co si o nom myslite??

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£