Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Má někdo zkušenost receiver Auna

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [10]

Téma: Má někdo zkušenost receiver Auna

Ahoj,

chtěl bych se zeptat jestli máte někdo zkušenost s receiver Auna konkrétně tento typ,
http://www.elektronik-star.de/51-Surrou … 4456_0.htm

Díky

Re: Má někdo zkušenost receiver Auna

Zkušenost nebude mít nikdo, ale troufám si tvrdit že to bude šmejd nejvyššího kalibru ve stylu voicekraft, mcvoice, mcsound atd. I ten vzhled sedí. Co takhle se plácnout přes kapsu a nechat si udělat 5.1 receiver z DPA 223 se všemi nezbytnostmi? Sice bude stát stonásobek tohoto ale bude hrát kulervoucně.

Re: Má někdo zkušenost receiver Auna

Tenhle konkrétní typ neznám, ale se značkou Auna jsem se už setkal u reprobeden. Byly to malé sloupy asi 30l objem. Tloušťka stěn byla odhadem tak 8mm hodně drolivá dřevotříska, uvnitř jedna výztuha. Výhybka byla 1 cívka a 1 kondík, drát jako v čínském jezevčíku, repráky vypadaly jako když si dělají srandu yikes
Ze zvuku jsem málem dostal akutní střevní potíž.
Jestli ten "receiver" bude podobné kvality, potěš pánbu. roll

Re: Má někdo zkušenost receiver Auna

je to hajzl první třídy... Kurňa lidi přesťante podporavat ty žlutý šmejdy a myslete! Copak přestává platit pravidlo, že nikdo není dost bohatý na to, aby si moch kupovat levný věci/sračky?

(upravil IO 18. 1. 2012 22:22)

Re: Má někdo zkušenost receiver Auna

Píše se tam, že je to receiver 5.1, ale vždyť to má jenom obyčejné stereovstupy!!!! Jak se tam teda dostane ten vícekanálový signál?
Nikde se neuvádí skutečný výkon jednotlivých kanálů!
Technické údaje jako frekvenční rozsah jsou uvedeny bez tolerančního pásma a i tak jsou dost mizerný, odstup je taky hodně bídný, srovnatelný s lepším kazeťákem (tapedeckem s dolby C).

Re: Má někdo zkušenost receiver Auna

5.1-Surround-Receiver Auna bude jenom taková obchodní značka. Třeba jsou tak hodní a myslí na lidi kteří chtějí biamping a subáč.

http://www.elektronik-star.de/Beng-V9B- … 9_91_0.htm
Ale tohle je luxus, kde jinde koupíte za 3750 korun 19 měničů a 5 kondíků vč. krabice. To dělá necelé 200 za měnič plus něco do kamen.

Re: Má někdo zkušenost receiver Auna

Nechutné yikes

Re: Má někdo zkušenost receiver Auna

Zdravím, vím že už je toto vlákno starší ale dovolím si příspěvek jako jeden z nových uživatelů zesilovače Auna AMP 2529 B o max výkonu 400W a musím konstatovat že na můj pokoj je to komfort a hraje slušně.Pravda je že jsem k němu připojil 2 staré dřevěné bedýnky Tesla s výkonem 10W 4 Ohmy na repro + pasivní subwoofer 80W od Sanyo tak že zvuk pěkně vyvážený bez vibrací.Mám ho od včera a tak ukáže čas co to vydrží ale zatím jsem nadšen.Co se týče levných reproduktorů narazil jsem na šmejdy i u značky Genius a taky u značky Sencor tak že bych to s tou Aunou neviděl tak zle

Re: Má někdo zkušenost receiver Auna

Nevím. Neslyšel jsem Tvojí sestavu, no ale měl jsem doma půjčené bedny Clatornic - viz příspěvek výše, hrozný. Ono stejně, jak kdysi psal B. Sýkora, vliv na celkovou reprodukci mají z 70% bedny, pak až zesilovač, ale do tohoto zesilovače - ne. To už něco z druhé ruky, takhle jsem to udělal, mám Finearts R1, není top, ale zatím mi vyhovuje.

Re: Má někdo zkušenost receiver Auna

Jediná situace, kdy si člověk může myslet, že to hraje "slušně," je ve chvíli, kdy ještě v životě neslyšel nic lepšího (což je hodně špatné resumé, jelikož větší šmejd než vyobrazenou Aunu aby člověk pohledal). Stejně tak jako považovat Genius nebo Sencor (nebo alespoň to, co se dnes pod Sencorem prodává) za značku.

Příspěvky [10]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Má někdo zkušenost receiver Auna

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£