(upravil Skoki 27. 1. 2012 16:57)

Téma: BMW 3 touring aky zosik a subwofer?

Ahojte,

potreboval by som poradiť čo s hudbou v mojom aute. Je to BMW radu 3 e46 kombi. Je tam z fabriky najvyšši stupen hudby Harman Kardon. v prednych dverach su komponentne 3 pasmove repro, v zadnych dverach su stredy a v kufri su dva basaky ktore nehraju takmer nic... Všetko je to napajane z origo BMW radia a zivene origo zosilovacom harman kardon. Chystam sa vytlmit vsetky dvere a komplet kufor. V prednych dverach su repro uchytene v tapaciroch co prerobim a budu uchytene vo dverach. Na začiatok nechcem menit repro v predu to by som nechal tak. Potreboval by som doplniť basy ale tak aby to bolo vyvažene. Chcel by som to nejak univerzalne aby sa tam dalo počuvať všetko. Signal budem musieť zobrat zo zadnych repro nakolko nemám nikde nizkourovnove vystupy, takže sa nevyhnem prevodniku. Moja otazka teda znie aky prevodník, zosilovač a basak kupiť? Je mi jasne ze to nebude nic extra pri takomto zapojeni... rozpočet je 250eur. Vopred Ďakujem

Re: BMW 3 touring aky zosik a subwofer?

lepší bude nechat to bejt, opravdu

Web

Re: BMW 3 touring aky zosik a subwofer?

nerozumiem tej odpovedi, ja som sa pytal ake komponenty vybrat aby to hralo lepšie. Ked to necham tak myslim že sa nezlepši nic...

Re: BMW 3 touring aky zosik a subwofer?

jestli nemáš signálovej výstup, je to o ničem. Jestli to celý překopeš, stejně to podle mě bude hrát hur jak originál. Jo tlačit to ale muze mnohejm víc, to je jasný.

Web

Re: BMW 3 touring aky zosik a subwofer?

ja by som na tvojom mieste kupil dajaky subak a zosik s vysokourovnovym vstupom a bude to tlacit mam to odskusane

Re: BMW 3 touring aky zosik a subwofer?

http://www.exa.cz/zesilovac-jbl-cs300-1/ + http://www.exa.cz/subwoofer-jbl-gt5-1204br/

Re: BMW 3 touring aky zosik a subwofer?

cize je lepsie kupit zosik s vysokourovnovim stupom ako menit signal?

Re: BMW 3 touring aky zosik a subwofer?

Určite ano.

Ja som to tiež tak všelijak chcel kombinovať, no som sa nasral a kúpil aj nové rádio a bolo po probléme... Lepší príjem, USB, výstupy na zosík...

Web

Re: BMW 3 touring aky zosik a subwofer?

ja by som ho tiež vymenil ale nehodi sa tam klasicke radio... no nic tak pohladam taky zosik

Re: BMW 3 touring aky zosik a subwofer?

pokud máš rádio philips, jako je ve většině bmw, tak bude hrát líp i pioneer...
jde o to, že při výměně musíš dát rámeček, kterej pokud se nevyrábí, tak si ho musíš udělat sám.

Já z e39 vyhodil rádio, vrazil tam punkta a zvuk je 100a1, ale nemám harmana, ale standard...

Web