Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Problém se zesilovačema Onkyo/Sony

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [13]

Téma: Problém se zesilovačema Onkyo/Sony

Zdravím,

mam zesilovač Onkyo A-8940 připojenej pomocí 3,5jack/cinch k pc , a mam problém že někdy po zapnutí mi nejde levý kanál nebo slabě ale stačilo víc přidat a šli stejně, myslel sem že je špatný zesilovač ,dal sem ho na opravu ale dělá to stejně, k zesilovači mam připojeny  3pás.reproduktory Sony pomocí 2x2,5mm , tedka sem koupil AV Sony a připojil k pc přes digital cinch , a opět někdy po zapnutí jde levý kanál potichu dokuď nepřidám hlasitost, myslel sem že teda bude v levý reprobedně vadná "vyhybka" proto jsem připojil jiné repro i s vlastní kabeláží , ale dělá to uplně to stejný . Vůbec to nechápu čím to může být, nebo že by něco ty zesilovače ovlivňovalo? Nenapadá někoho něco??

Re: Problém se zesilovačema Onkyo/Sony

Souběh potenciometrů?

Web

Re: Problém se zesilovačema Onkyo/Sony

To by mě teda zajímalo, co tam opravovali...

Re: Problém se zesilovačema Onkyo/Sony

kompletní propájení a vyměna kondenzátorů , a prej plně funkční


divný mi je že to dělá u dvou zesilovačů to stejný

Re: Problém se zesilovačema Onkyo/Sony

ovladače?
zvukovka?

Re: Problém se zesilovačema Onkyo/Sony

Já přidávám hlasitost jen na zesikách , to by tam musela bějt nějaké zpětná vazba na tu zvukovku.

Re: Problém se zesilovačema Onkyo/Sony

Stíšiť zvukovku, pridať hlas na zosíku. Tak ako hovorí reeb - súbeh potenciometrov... Na začiatku dráhy nepridávajú zvuk rovnako, potom po pridaní sa už rozdiely stratia...

Web

(upravil sigi 27. 1. 2012 0:23)

Re: Problém se zesilovačema Onkyo/Sony

...tedka sem koupil AV Sony a připojil k pc přes digital cinch , a opět někdy po zapnutí jde levý kanál potichu dokuď nepřidám hlasitost...

žeby byly ty pot. na obou zes. stejně špatné? Není náhodou u toho AV změna volume elektronicky?

...máš to divné...

(upravil bonnini 25. 1. 2012 23:04)

Re: Problém se zesilovačema Onkyo/Sony

Divný to je dost , AV je právě elektronický a stejná závada , já ten receiver měl chvíly k pc i přes jack/cinch je možný že by se mohl nák poškodit i přes cinch vstupy? a ještě asi blbá otázka magnetický pole tomu vadit nemůže? stojej mi nad zesíkem nepoužítý Tesly ARS 9204 ,

Re: Problém se zesilovačema Onkyo/Sony

Nemas v pc trochu posunute balance? Nekdy to neni ani videt, ale neni to presne uprostred...

Re: Problém se zesilovačema Onkyo/Sony

píchni to na jiný zdroj signálu ( přehrávač mp3, telefon...) a budeš vidět, že to bude ok...

Re: Problém se zesilovačema Onkyo/Sony

a kdyby to bylo O.K , tak co to vysvětluje? bo já ho mam jen k pc

Re: Problém se zesilovačema Onkyo/Sony

ze to neni zesilovacem...

Příspěvky [13]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Problém se zesilovačema Onkyo/Sony

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£