Téma: nejde obraz z videokameri

Zdravim Vas chcem sa spytat kde je chyba napojil som na reciever Onkyo videokameru mam vpredu vstup biely-cerveny audio a zlty obraz Onkyo mam prepojene z televizorom HDMI kablom a prepusti mi do telky len zvuk bez obrazu. Co treba spravit aby mi siel aj obraz? Vdaka moc.

Re: nejde obraz z videokameri

tezko rict, napada me jestli kamera nema volbu digitalni/analogovy vystup nebo S-vido/kompozit ?? taky muze byt v prdeli kabel..  a pokud ani to ne tak by nebylo od veci pripojit kameru k jine TV (PC karte atd..) a naopak jiny zdroj kompozitniho videa k prislusne televizi.. hned bude jasneji wink

btw: to mekky i na konci je nejaka slovenska gramaticka vychytavka ??

Re: nejde obraz z videokameri

Já tedy nevím, ale mě by napadlo za normálních okolností, propojit kameru rovnou s televizí, možná s videem a né s receiverem nebo věží. To jsi zkoušel? červená/bílá/žlutá? Na televizi? Taky nalaď externí kanál. Jestli to půjde, udělej si prodlužku nebo kup kabel, žlutej nech v televizoru a ty č. a b. píchni do receiveru. Víc asi neporadim. smile

Re: nejde obraz z videokameri

ano ked to napojim do telky tak to pekne funguje a preco som som to napojil cez reciever? To som len chcel vyskusat tie vstupy ked uz su tam a mam k nim lepsi pristup ako vzadu na TV.

Re: nejde obraz z videokameri

hmm.. hmm.. no a nema ten receiver nejaky nastaveni volby vstupu ?

Re: nejde obraz z videokameri

a ten receiver umi prevod z analogoveho (kompozitni video) na digitalni (HDMI) obraz?

Re: nejde obraz z videokameri

Ještě jsem neviděl AVR který by uměl převod analog videosignálu na HDMI. Existují upscalingy,ale ty fungují povětšinou z CVBS na YCbCr,nebo při zachování YCbCr.
Ale třeba to existuje.

Re: nejde obraz z videokameri

No tady se pokouseji propojit analogovy vystup z kamery s digitalnim vstupem do TV, tak se ptam, jestli to ten receiver umi (coz si myslim ze neumi...)

Re: nejde obraz z videokameri

ked reciever nevie prerobit analog na digital preco potom dali nan zlty video cinch vstup?

Re: nejde obraz z videokameri

Lebo to umi prerobit zo zluteho na YCbCr.

Re: nejde obraz z videokameri

Já bych se v tom nebabral. Jestli to takhle funguje, tak co řešit? Obraz máš a hudbu/zvuk přes receiver taky ne? smile