Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Autohifi » kenwood vs. pioneer vs. alpine

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [6]

(upravil takart 26. 12. 2011 20:46)

Téma: kenwood vs. pioneer vs. alpine

zdravim hoši,
chtel bych se zeptat na vaše rady případne zkušenosti a následovnými autorádiemi, které zvažuji ke koupi:
kenwood KDC 6051U (příp. KDC 61BT - verze s bluetooth)
pioneer DEH 9300 SD
alpine 126BT
Potkal sem se s ruznymi názory a kazda z techto znaaček byla nekým chválena a nekým uplne zatracována.
jde mne o radio do 5 - 6.000,- Kč a prvoradá je kvalita zvuku (jak nahrávek tak tuneru).
Muzete mne pri výberu poradit vasimi zkušenosti?
Predem moc dekuji

(upravil P@vel 30. 12. 2011 0:38)

Re: kenwood vs. pioneer vs. alpine

Škoda, žes se neozval. Dlouho jsem prodával špičkový Pioneer P88RS. Co se kvality a nastavení zvuku jedno z nej na trhu ( v normální cenové hladině). Včera jsem ho posílal za 3000,- Kč

Moje osobní zkušenost - vybírej mezi Pioneer a Alpine. Mě osobně vyhovoval víc Pioneer, ale jen z hlediska ovládání a to je jen o zvyku...

Edit: z těch tvých ale jediný Kenwood má 24bitový převodník, takže nevím nevím smile

Re: kenwood vs. pioneer vs. alpine

no popravde, tvého inzerátu jsem si nevšiml...
nevadí já bych stejne radeji rádio nové. Tak jako pises jedine ten kenwood má 24 bit prevodník a mnoho lidí ho chválí a dokonce uprednostnuje pred zejmena Alpine. Ne ze by byl Alpine špatný ale tenhle Kenwood je prý jeste lepší. Tak nevím. Osobne bych je preferoval v poradí jak sem je uvedl v prvním príspevku. Ale jinému doporučení v mé cenové hladine do 6.000 kč se nebráním smile

Re: kenwood vs. pioneer vs. alpine

No já osobně pionnera už nikdy nechci smile Kenwoody si lidi chválí, já ho ještě ani neslyšel a Alpina je hodně slušná značka, jinak já osobně se přeorientoval na Blaupunkty smile

Web

Re: kenwood vs. pioneer vs. alpine

dekuji za postreh
tato diskuse je samozrejme ovlyvnena tím, že se ptám na radio do 6000 kč. Mne osobne taky nejlíp vychází Kenwood (Alpine má prý obecne horší tuner).
Samozrejme kdy bych chtel radio za 20000 kč dojdeme zrejme k jiným záverum... Vsechny zmínené znacky jsou kvalitní a proto je moje volba tak náročná.

Re: kenwood vs. pioneer vs. alpine

No nejspíš bude ten Keny ideální, za ty prachy, uslyšíš jak to bude hrát

Web

Příspěvky [6]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Autohifi » kenwood vs. pioneer vs. alpine

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£