Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Reprosoustavy » Eminence 12" + Tonsil

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [6]

Téma: Eminence 12" + Tonsil

Zdravím Vás,

Potřeboval bych od Vás poradit.  Mám doma dvě bedny osazený 12" Eminence (Beta) a GDWT 12-19 od Tonsilu.  Celý to někdo dal do uzavřený bedny 65l.  A ta výhybka je naprosto katastrofální! Ale zajímá mě co by se s tim dalo dělat, abych nemusel dávat jinou skříň! Jak na výhybku do něčeho takovýho???
Děkuji za rady....

Re: Eminence 12" + Tonsil

ten objem je moc! stačilo by 30-40l, ten Tonsil zahoď, napiš Hubertovi jaký má odladěný výhybky s Betou 12"  několik jich určitě mít bude pak už jen koupíš driver a hornu s kterými je odladěná ta výhybka a samozřejmě výhybku uděláš novu podle schématu od Huberta...

Re: Eminence 12" + Tonsil

Díky moc smile   Ale neznám vás tu moc, Hubert je kterýpak z Vás?

Re: Eminence 12" + Tonsil

Hubert je chytrý fousatý pán z Prodance.cz, buď napiš do fóra na Prodance, nebo rovnou Hubertovi na mejl hubert(kyseláryby)prodance.cz  Případně se s ním můžeš dohodnout na odladěný jiný kombinace než který má odladěný...

Re: Eminence 12" + Tonsil

Ten tonsil znám velmi dobře,měl jsem ho v bednách a pak jsem je prodel známému za 150 kus smile Je to tweeter, který musíš dělit hodně vysoko, aby to k něcemu hrálo a aby taky něco snesl.... alespoň na 5kHz,takže dvoupásmo s ním bude velmi velmi kompromisní. Použij Selenium DT150, je za stejný peníz a dá se dělit mnohem níž,nebo 1" driver a to už je jiná třída smile

Web

Re: Eminence 12" + Tonsil

Přemejšlim, že tam dám D210Ti   To by snad šlo, ne? smile
A ještě se mi ted do ruky dostal další zesilovač, je to sice doma-mont, ale je slušnej, tak to asi budu dělit aktivně smile

Příspěvky [6]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Reprosoustavy » Eminence 12" + Tonsil

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£