Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Manuál - Kenwood KRF-V5020

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [5]

Téma: Manuál - Kenwood KRF-V5020

Dobrý den pánové.

Nevíte někdo o českém, nebo slovenském návodu pro tento zesilovač ? Našel jsem jen v EN, ale neumím tento jazyk ... a překládat tolik stránek .... nevíte jestli je ěnco takového sehnatelné ? Překládat to na googlu je poslední možnsot .... a poněkud zdlouhavá.

Děkuji.
S pozdravem
Wema

Re: Manuál - Kenwood KRF-V5020

S tím bych moc nepočítal, co potřebuješ přesně vědět?

(upravil sinclair 28. 11. 2013 8:02)

Re: Manuál - Kenwood KRF-V5020

Můj  soused dělá překlady uživatelských i servisních manuálů pro Datart. Mohu se ho zeptat, kolik by to přibližně stálo v české verzi - můj náhled na věc je takový, že pod tisíc korun to nebude a to jen proto, že se známe.
Zkusil bych ale ještě jednu možnost a to napsat či zavolat výhradnímu dovozci Kenwoodu, zda ten manuál v české verzi nemají oni sami. Výhradní dovozci zpravidla pro své odběratele mívají manuály od přístrojů v češtině, jinak je takový přístroj v kamenných hifi obchodech jednak špatně prodejný a jednak si tím prodejce koleduje o průser - pokud vím, zákon říká, že všechny výrobky, prodávané v běžné obchodní síti a opatřené dvouletou zárukou, ať je to AVR nebo motorová pila, musí mít český návod a plně ve shodě s cizojazyčným.
Pokud vím, tak ten přístroj se tu běžně oficiálně prodával - zkusil bych na ně přitlačit ještě z této strany.

Web

Re: Manuál - Kenwood KRF-V5020

http://domaci-kino-zesilovac.diplotop.c … /KRF-V5020

Re: Manuál - Kenwood KRF-V5020

Díky všem. V češtině jsem jej nikde nenašel. Výhradní dovozce Kenwood mi už dříve napsal, že jej v CZ nemá. Sám jsem si dle Google překládal servisní manuál na moji Kawasaki ZX-9R a povedlo se. Má 312 stran ....

Příspěvky [5]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Manuál - Kenwood KRF-V5020

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£