Téma: DPS pro LM4780

Ahoj
Nemáte někdo podklady na ověřenou funkční desku pro LM4780? Chci postavit takovej jednoduchej 2.1 zesilovač k PC a chci dát jedno LMko do můtku pro sub a druhý nechat pro satelity ve stereu.
Co třeba desky z EZK? Máte někdo zkušenost s tímto? http://www.ezk.cz/stavebnice_moduly/kdx8782.htm Za desku a dokumentaci chtěj 150,-Kč, součástky mám.

Díky za všechny postřehy a nápady.

Re: DPS pro LM4780

Ahoj
Použil jsem pár modulů,sice těch bez zdroje,ale myslím že je to to samé.Vše ok,jen doporučuji připevnit toho švába přes nějaký hranolek.

Re: DPS pro LM4780

Dal jsem blbej link, myslel jsem právě ty bez zdroje. Jak je vyřešeno přepínání do můstku? Podle fotky bych řekl, že tam jsou "piny" na desce, které se přemostí a tím se zesilovač zmůstkuje. Je to tak?

Od EZK jsem pár stavebnic měl, takže vím, že ty plošáky jsou celkem v pohodě a dobře pájitelné, jenom mě zajímalo jestli to není hodně blbě navržený aby to třeba nabručelo nebo tak něco.

S přiděláním IO přes hranolek se počítá wink

Re: DPS pro LM4780

Kupoval jsem to DPS s dokundamentací z EZK-teda na verzi s jedním IO,ale oni to mají vlastně jen dvě desky vedle sebe a propojený-přepínání mono/stereo je tam jumperama, je to jinak deska v pohodě funkční.....

Re: DPS pro LM4780

Super díky, to jsem potřeboval vědět wink