(upravil Pošťák 6. 5. 2011 19:35)

Téma: Sub do 30l

Zdravím pánové, potřeboval bych poradit nějakej solidní reprák do 2000K, kterej by zahrál v bedně o max velikosti do 30l. Nejlépe asi 10-12palec. A je také vcelku jedno zda uzavřená, nebo br. Předem díky za nápady. Když to bude +/- nějakej litřík, tak neva. Uvažoval jsem třeba o SPH250TC.

Re: Sub do 30l

Helix Dark Blue 12
http://www.carhifi-profi.cz/subwoofery/ … ue-12.html

Web

Re: Sub do 30l

Ten helix nevypadá špatně, doufám, že to bude hrát a nebude to jenom hučítko, slyšel ho někdo?

Re: Sub do 30l

někdo ho tu už vlastní a neříkal, že je to hučák. určitě bych s ním stavěl uzavřenku, pokud bych do něj šel.
za dva tisíce bych asi do jinýho nešel.
pokud bys rád něco levnějšího, tak bych ti něco poradil, ale po mailu.

Web

Re: Sub do 30l

Helix Dark Blue 10 mám v cca 18ti litrech closed (bedna má čistých 20 + co sežere reprák) a nehraje to vůbec špatně (Yaris Verso - miniMPV). Mechanické zpracování je na hodně vysoké úrovni. A dneska se dá sehat za cca 1500,-, což je podle mě dobrá cena.

Re: Sub do 30l

Tak to jsi mě celkem potěšil a uklidnil.

Re: Sub do 30l

co 10 palec Carpower SP252C ? ten má i celkem slušnou citlivost smile za tu cenu by se dali koupit 2 a ještě by ušetřil i plocha by byla větší než jen s jedním 12 palcem...

" Vědět a znát to každý by chtěl, ale učit se nechce ... "

Web

Re: Sub do 30l

ten reprák není na žádný vyhrávání. já sotva ve svým sedanu slyším 12" v BR to to musím opravdu dost hulit...

Web

Re: Sub do 30l

Ten SP252C určitě ne, zavání to MCfunem... Příští týden by se mi mělo zadařit poslechnout si ten helix a ještě ale cca 3 kousky, tak pak se rozhodnu.

(upravil hudebník 1. 10. 2011 10:14)

Re: Sub do 30l

Pošťák: psal sem ti meila ...SPC je carpower né?? a to proti mcfunu má trochu navrch smile
Ten helix Dark blue 12" je dobrá volba pro ty co nechtěj s auta tlakovou komoru ale dobrý a příjemný poslech..až na to že je to 1cívka 4ohm takže krmit min.. 300wrms - 700wrms ...... v basreflexu sem to měl i v bandpasu ... bylo to dobré ale 4ohm a krmi krmit