Téma: SENCOR SCD 5255MR--Kupit ci nie?

ahojte...som uplny zaciatocnik co sa tyka áut a veci okolo toho...mam skodu octavia rok 1998 a uvazujem nad kupou autoradia...chcem nieco jednoduche co prehra CD a MP3...zaujalo ma radio SENCOR SCD 5255MR za dobru cenu ma dobre funkcie..oplati sa?lebo som cital ze vela ludom blbne a ma velky odber ,ale zas niektori su s nim spokojni....poradte mi prosim vas ci je to vyhodna kupa ...dakujem velmi pekne...

(upravil babakus 1. 2. 2010 13:53)

Re: SENCOR SCD 5255MR--Kupit ci nie?

Není to výhodná koupě. Funkcí to má sice hodně, ale celkově je to rádio naprd. Zvuk taky nestojí za nic. Kamarád ho chvíli měl a když si pustil CDčko, tak při tichu mezi písničkama bylo slyšet rušení od rádia, Tlačítka reagovala divně, display a všechno ostatní se hřálo jako malá kamna. CDčka si to vybíralo podle nálady. Jednou hrálo, jednou ne. Celé to rádio je hnus.
Projdi si radši nějaké bazary, či inzeráty a najdi si nějaké lehce jeté. Za 1700,- co stojí ten sencor seženeš slušné rádio.

Re: SENCOR SCD 5255MR--Kupit ci nie?

Vyhozené peníze. Drž se osvědčených značek např. Clarion, Alpine, Pioneer a nebudeš zklamaný.

Web

Re: SENCOR SCD 5255MR--Kupit ci nie?

taky se připojuju, autoradio sencor je jen ke zlosti. Nebudu se rozepisovat, ale proste pomalu i kdyby bylo zadáčo, tak nebrat, cloveku pak nervy nikdo nespraví.Pokud jsi nenáročný, mrkni po nejakem starsim panasonicu , jvc, pioneeru atd-> starší verze na CD, MP3 se nechají sehnat za par stovek a urcite si s nima užijes mnohem vic než se sencorem.

Re: SENCOR SCD 5255MR--Kupit ci nie?

a co tak SONY Xplod CDX-GT210 za dobru cenu ma dobre funkcie..oplati sa?nema velky odber?....poradte mi prosim vas ci je to vyhodna kupa a este mi prosim vas povedzte ci mi to bude pasovat do mojho auta...mam skodu octavia r.v. 1998 original repraky su tam nic som nemenil...dakujem velmi pekne...

Re: SENCOR SCD 5255MR--Kupit ci nie?

na nenarocne pocuvanie staci aj to  sony  pasovat by ti to malo mozno len bude prehodene trvale napatie so spinanym.

Re: SENCOR SCD 5255MR--Kupit ci nie?

co tohle? ja mam sice GT220 ale tohle je vesmes to same. a zvuk ma supr http://www.cybex.cz/Audio-Video/Autorad … gorie=436/

Re: SENCOR SCD 5255MR--Kupit ci nie?

Nechci zakládat další téma, tak se zeptám tady. Dá se vypnout to písknutí co se ozve při stisku jakékoliv klávesy?

Re: SENCOR SCD 5255MR--Kupit ci nie?

U čeho? Myslíš toho sencora? Odpověď je ano, dá.