Téma: Nastavení satelitního receiveru - DiSEqC

Dneska ráno sem chtěl zapnout TV a zjistil sem, že se satelitní receiver z nějakýho neznámýho důvodu resetoval. Naladit programy není problém, ale ztroskotal sem na nastavení DiSEqC. Je tam v nastavení kolonka DiSEqC 1.0 a 1.1 a u každýho se to dá zakázat nebo vybrat z možností 1/4, 2/4, 3/4, Mini A a mini B. Jde mi samozřejmě o Astru 19,2 a 23,5. Vzájemných možností je hodně a vyzkoušet všechny je na infarkt. Nevyzná se v tom někdo a neporadil by mi jak by to nejpíš mělo být? Jedná se o tento příjímač, ale myslím, že to asi bude podobný u všech. Moc díky.
http://www.topfield-hd.cz/topfield-tf-7 … black.html

Web

Re: Nastavení satelitního receiveru - DiSEqC

Tak pokud máš A1 a A3, tak je pravděpodobně přepínáš pomocí DiSEqC1.0, ať už je tam LNB monoblok, nebo dva LNB a DiSEqC relé 2/1. Takže D1.0 a 1/4 pro jednu družici a D1.0 a 2/4 pro druhou. Mělo by to makat.

Re: Nastavení satelitního receiveru - DiSEqC

Díky. Už sem to ale nevydržel a přemluvil jednoho maníka, kterej dělá satelity. Nastavil to a je klid. Už si to raději vyfotím, abych to už nemusel řešit.  Každopádně díky, bylo to tak nějak jak si psal. Já si to pamatoval blbě a  myslel sem, že jde o kombinaci těch dvou diseqců. TO bych to ladil asi až do úplnýho zblbnutí.

Web