Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 5 z 5)

Audioweb.cz » Autohifi » Ozvucení Smart For Two:P

  Stránky: ««« 1 2 3 4 5

RSS

Příspěvky [81 až 86 z 86]

Re: Ozvucení Smart For Two:P

sory ze pisem blblost a tento prispevok kludne zmazte ale nedalo mi big_smile

Vsak smart sa ozvucuje normale stredmi a vyskami a dvoma 18" submi vo dverach s membranou otocenou smerom vonku takze smart je ozvucnica a tak to je najlepsie ...... este si mozes otvorit okienko a mas z toho BR big_smile viem ze fest to je trapne ale nedalo mi big_smile

(upravil mat00 3. 2. 2011 10:54)

Re: Ozvucení Smart For Two:P

Mas pravdu,toto bol uplne zbytocny komentar... Ak mas aj nieco k veci,tak budem rad

(upravil vodojem 3. 2. 2011 11:40)

Re: Ozvucení Smart For Two:P

jasne ze mam aj k veci ale som dost amater len mozem povedat ze si to strasne dobre urobil ten sub tam pasuje ako keby tam bol odjakziva keby som to robil ja tak by to bol len cierny kvader a ktovie ako by to divne vyzeralo big_smile Mozem len zavidiet sice auto nemam :DDD

Re: Ozvucení Smart For Two:P

Diky:) Nato , ze je to moj prvy uspesny, som spokojny.
Teraz k veci, prisiel som na problem... 3 a 4 kanal mi chrci aj bez zapojeneho vstupu, takze asi nieco odislo v zosilnovaci:( Neviete niekoho, kto opravuje zosilnovace? Popripade by ho vedel ak sa da aj trocha vytunit?:)

Re: Ozvucení Smart For Two:P

Opravuje Pavel528 na AHC. Ale zde určitě také někdo bude. Co se týká tuningu, tak vím pouze o Sinclairovi. Nebo je tu ještě někdo ?

Web

Re: Ozvucení Smart For Two:P

Uz som to poslal Sinclairovi, zajtra alebo pozajtra sa na to ma pozriet, ale dakujem za typ:)

Příspěvky [81 až 86 z 86]

  Stránky: ««« 1 2 3 4 5

Audioweb.cz » Autohifi » Ozvucení Smart For Two:P

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£