Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Sluchátka » Sennheiser HD 201 x alternativa?

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [4]

Téma: Sennheiser HD 201 x alternativa?

Zdravím zdejší DIY nadšence,
          po delší době jsem se rozhodl, že si koupim nějaké ty lepší sluchátka na domácí poslech. Špunty mám SoundMagic PL11 čili paráda, ale chtěl bych si koupit nějaké "traktoráky" s dobrým zvukem, ale za adekvátní cenou. Po delším vybírání se mi dostaly na oči sluchátka Sennheiser HD 201 a tak nad nimi reálně uvažuji. V Alze je mají za 623Kč, což je cena myslím si dobrá. Máte s nimi někdo zkušenosti popřípadě nějaké alternativy v cenové relaci do 650-700Kč.? Díky za názory a zkušenosti smile

Re: Sennheiser HD 201 x alternativa?

Ahoj,tyto Senny jsou-promiňte mi ten výraz-totální sračka. Koupil jsem je omylem mladýmu k PC na vánoce,když jsem je nasadil na hlavu abych zjistil jak to za ty prachy hraje (bral jsem je taky v alze),málem jsem se poblil....i moje mnoho let staré Sporta Pro s čínskými pěnovkami je přehrají o několik tříd.

Re: Sennheiser HD 201 x alternativa?

Třeba AKG 512. K PC dostačující.

(upravil bhm1 11. 1. 2011 23:26)

Re: Sennheiser HD 201 x alternativa?

marty226 - AKG 512 se mi taky líbily, ale je to bohužel už trošku vyšší cenová kategorie. Tolik peněz do sluchátek jako student opravdu dát nechci.. hmm Důvodem je skutečnost, že doma mám již postavenou audiosestavu, která pro poslech plně stačí a sluchátka bych použil jen občas. Tudíž se mi extra velké peníze do sluchátek dávat nechcou. Cenový stroj je opravdu těch 700Kč. Vim, že za ty peníze nemůžu čekat zázraky, ale chtěl bych alespoň adekvátní zvukovou a kvalitní odezvu.

Ještě dobrá alternativa by mohla být v podobě AKG K44 ne?

EDIT: Asi koupim ty K-512, ale ještě jsem se díval na AKG K77 a vypadjí parametry totožně s K-512. Jaký je v nich rozdíl, krom toho, co tam píšou? Že jedny jsou do studia a budou odolnější. nevíte?

Příspěvky [4]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Sluchátka » Sennheiser HD 201 x alternativa?

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£