Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Zdroje signálu » GRAMO TECHNICS SL-QD33

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [11]

Téma: GRAMO TECHNICS SL-QD33

DOBRÝ VEČER.Potřebuji poradit, kde sehnat/koupit/ jehlu do tohoto modelu gramofonu.............Koupil jsem si ho od známého , který ho nějakou dobu používal a potom nějak zázrakem pžřišel o jehlu. Mělo by to být i s nějakou kostičkou a z ní 4vývody/2 a 2 pod sebou/......Děkuji za pomoc Tel:608060843

Re: GRAMO TECHNICS SL-QD33

Myslíš cartridge, nebo chvějku - jehlu ?

Web

Re: GRAMO TECHNICS SL-QD33

podle popisu se zda, ze shanis prenosku, mrknul jsem na gramec a napriklad tato by tam mela pasovat http://www.audiovision.cz/Audio-kompone … P-10-.html

(upravil 1servismobil 6. 1. 2011 22:32)

Re: GRAMO TECHNICS SL-QD33

Díky všem za rychlost. Prostě ramínko gramce mě končí bez jehly/přenosky/ a zakončený je to dírou a jsou tam zapuštěny cca 5mm uvnitř 4dírky na připojení 2a2 nad sebou. Známý mě dal přenosku z gramofonu tesla , že by měla být stejná ale není. Ta je taky sice zalita v kostičce ale za 1.větší a 4 vývody sic má ale nepravidelně nad sebou. Ahoj

Re: GRAMO TECHNICS SL-QD33

Jinak děkuji Jacq-ovi , ta jehla co mě poslal v odkazu , vypadá , že je to ona. Jen se chci zeptat.Nedá se sehnat za lepší peníz/zas aby to nebylo na úkor kvality/ díky

Re: GRAMO TECHNICS SL-QD33

Originálně tam patří jiný cartridge, ale pochybuju, že bude coby ND levnější než tento Ortofon.

Web

(upravil janikv 8. 12. 2011 10:17)

Re: GRAMO TECHNICS SL-QD33

Odstraněno autorem.

Re: GRAMO TECHNICS SL-QD33

Originálně se měla asi dodávat vložka P30, která sice se dá ještě sehnat, ale radši bych doporučil jakoukoliv modernější, viz výše.

Web

Re: GRAMO TECHNICS SL-QD33

Nepátral jsem přesně, ale v AME měli poměrně velký výběr náhradních hrotů, zkus se prohrabat tam.

Web

Re: GRAMO TECHNICS SL-QD33

On ale nemá ani tu vložku... hrot do P30 se sehnat dá, jak originál, tak AME.

Web

Re: GRAMO TECHNICS SL-QD33

Možná by Ti pasovala tahle
http://www.ame.cz/imgView/view.aspx?ima … ktor%20T4P

Příspěvky [11]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Zdroje signálu » GRAMO TECHNICS SL-QD33

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£