(upravil Power of Bass 2. 1. 2011 14:13)

Téma: 3p TVM Kombinace

Ahoj,
měl bych menší prosbu o radu na ty z vás jež mají konkretní zkušenost a dokáží poradit jak vytěžit maximum z toho co je,jakkoli je to špatné.
Konkrétně se jedná o to,že mám doma nějaké ty repráky od TVM z neuskutečněné stavby,převážně nové kusy,poukládáne v krabicch keré pouze zavazí (nikoli však tak moc abyhc měl potřebu se jich pod cenou zbavovat) - jejich "smyslem života" budiž to ,že pouslouží k mým finančne nenaročnym hrátkám při nichž vznikne něco co bude hrát smile
Mám k dispozici: 2x ARN 226-03 (07)-ve vyrobe prilepeny druhy magnet  4ohm  (nove,lak memrana)
                         2x ARN 226  (-03 ? neoznaceny)                                   4ohm  (novy ,nelakovany)
                         2x ARV 104-04                                                            8ohm  (novy)
čím doplnit (nemám) ? : ARN   150 vs. ARX 150 (8ohm) (188  byhc asi nemoh delit dost vysoko ? ) aby byl i adekvatni dvoum 9" ...

Ikdyž jsou basaky každy jiny (dvojty magnet, lak/nelak) , kdyby byl každy ve sve cca 30litru uzavrene komore, v serii, byly by takto pouzitelne do pasma s Arv-104 , a co bude lepsi potom na stredy?  ARN aby mohly byt asy delene niž, nebo arx,abyhc mohl eliminovat uřvanost arvečka delenim vyš? ...                     

2. poradil by mi někdo PROSíM čím nahradit středovy reprak v "PA " bednach (133L), jde o kombinaci 15" basu (nejaky premotany "MCfuj") a Tonsil 9/80/5f  4ohm (kámoš tím ozvučoval akce,ale puvodni ARX shořelo .. dělění udajně cca 500/5k (12dB) .
Já vím je to šílená "vražda" ,ale protože to je zatím jediné co mi tu nějak hraje ,rád bych z tama vyhazel ty přišerne auto-koaxy (v jedne mam provizorne paralelne (8 ohmove) 2 SpH 135C .. nechci dotoho ale zbytečne vzhledem k tomu co je to zač investovat,tudiž si íkam, jestli sehnat a narvat tam ARn/ARX 150 nebo 188.. kdyz to má jít v pasmu 500-5k..  s 188ckou (226  se mi tam uz nevejde ani po uprave celni desky) byhc uvazoval i o zmene deleni,aby ten 15" nehral tak "vysoko".. ?

Díky moc za jakoukoli konstruktivní poznámku.

Re: 3p TVM Kombinace

takze uz jsou na ceste ke mne arn 150, tak nikdo mi stim nijak neporadi?