Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Smetiště » problém s lcd tv

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [4]

Téma: problém s lcd tv

zdar chlapci, už necelé štyri roky mám telkáč od samsungu LE32R32 a stala sa mi podivná vec, prestal televízor fungovať cez hdmi vstup, ktorý je tam len jeden, respektíve nie je žiaden obraz, skúšal som vymeniť hdmi kábel, znížiť hd rozlíšenie, dvdplayer som pre istotu vyskúšal na inom lcd tv aby som sa uistil že funguje, žiaľ  TV cez hdmi nefunguje vôbec, len striedavo nahadzuje čierny obraz, nejaký chytrý chlapík, čo to môže byť za závadu ?

Web

Re: problém s lcd tv

tak první bych asi vyzkoušel propojit to třeba komponentním signálem, když máš jen jedno HDMI. Aspon, když to bude hrt, budeš vědět, že neodešel panel

Web

(upravil dbmax 5. 9. 2010 20:54)

Re: problém s lcd tv

Áno aj túto variantu som dneska skúšal, komponentné pripojenie funguje, samozrejme že nie celkom do celého rozlíšenia 1080i ale aspoň to : ) ktohovie či vôbec nájdem nejaký dobrý servis.
ed: totižto panel funguje normálne za každých okolností len to najpodstatnejšie pripojenie je v rici, to mi už pripadá tak že muselo niečo odísť čo sa týka len hd vstupu, buď musel odísť daaký obvod alebo obrazový procesor alebo kerý fras smile

Web

Re: problém s lcd tv

Já si myslím, že oprava se moc nevyplatí, ale zkus to no.

Web

Příspěvky [4]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Smetiště » problém s lcd tv

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£