Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Subwoofery, kino a sestavy » pomoc so subwooferom

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [7]

Téma: pomoc so subwooferom

Zdravim vsetkych,
do ruk sa mi dostal subak Shadow works Nova. Dal mi ho kamos nemal od neho ziadnu krabicu ani nic knemu. Snazil som sa onom nieco najist a chcel som si postavit ozvucnicu.

Jedine co som nasiel je toto:

Floating high grade Polypropylene cone, Ultra low flexing cone for clean smooth bass.
Heavy gauge Chromed stamped chassis, Very low chassis resonance.
Dual Stack Motor Magnets Gives a larger cone travel for extra low frequency bass.
Vented Pole Yoke Removes Heat faster then non vented Yokes, longer life span 52mm Quad wound 4? aluminium coil Excellent light weight coil with great thermal removal properties High quality poly cotton dual stability Spider suspension Gives low creep and high linear excursion quality for long life 200+-5 RMS, Sine wave input, at 28 Hz Ultra stable at this power level, Time 300 minutes. 360+ Maximum sustained musical input will give over 1 inch of excursion at Fs, Very sensitive design requires minimal power for great bass output.
800 watts dynamic thermal musical programming un-clipped. V= Maximum Thermal handling of coil, 30 seconds This is a thermal rating for a pure tone and sine wave at Fs. The suspensions mechanical limits will be met with this much power at a maximum safe travel of 25.5mm over 1 inch of travel.
We typically always under rate for self-preservation. 88.1dB@ 1 watt. 1 meter, A weighted at 50Hz to 80Hz Excursion 6.1mm linear, positive cycle, 5mm negative cycle. X mech, Mechanical Excursion 25mm +- Recommended Sealed enclosure 35.300 litres. vented 28.303 litres, Port size 75mm X 120mm

Chcel by som od vas radu aka ozvucnica je nato vhodna. Moc som tomu textu nepochopil kedze neviem moc po anglicky. jedine co mi pomohlo je posledna veta kde je pisany odporucany objem cca28l ked som si to ale preratal to je bedna s rozmermi cca 30x30x30cm, co je trocha blbost lebo priemer repraku je 30cm. Preto by som sa chcel spýtat najskúsenejších.

Re: pomoc so subwooferom

no je tam psáno že doporučený objem je pro uzavřenou ozvučnici 35.3L a bassreflex 28.303 L nátrubek 75 x 120mm i když se mi to zdá celkem divné aby bassreflex měl menší objem jak uzavřenka

Re: pomoc so subwooferom

no ved to a este ktomu aj tych 28l sa mi zda trocha malo ved sa tam nezmesti reprak s natrubkom

Re: pomoc so subwooferom

Proč by se tam nevešel? smile Uděláš rozměry například 35x35x25 a hotovo....

Re: pomoc so subwooferom

objem bassreflexů a repro samozřejmě přičteš ...

Re: pomoc so subwooferom

A taky jsi spočítal vnitřní rozměry, takže když přičteš tloušťku desky, stejně se tam vleze ...

Re: pomoc so subwooferom

aha takze objem bedne ma byt 28l + objem  natrubku + obiem repraku? smile, ten liter hore dole tam asi nezohrava velku ulohu ale ma to zaujima tongue

Příspěvky [7]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Subwoofery, kino a sestavy » pomoc so subwooferom

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£