Téma: hudba s ozvučenia počas prednášky

Dobrý deň, stal sa mi menší prúser tým že som ozvučoval jednu prednáškovú miestnosť prenosným ozvučením a bedrôtovým mikrofonom. A stala sa taká vec že, z ničoho nič vznikal menší ruch od reprobední, a náhle sa spustila hudba v ozvučení.. a pri tom som nemal žiadny prehrávač alebo niečo také napojené na ozvučenie. doteraz si to neviem vysvetliť.. môže sa stať že to má nasvedomý bezdrôtový mikrofon? ako prímač iného signálu ?

(upravil babakus 23. 8. 2010 9:27)

Re: hudba s ozvučenia počas prednášky

Co to bylo za přenosné ozvučení a mikrofon. Vím, že některé nejlevnější šmejdy od Stagu a skytec-u dokázaly chytat celkem slušně rádio, zvlášť když jste byli poblíž vysílače. To potom byla z malého aktivu krásná krystalka....

Re: hudba s ozvučenia počas prednášky

no ozvučenie nebolo moje.. bolo zapožičané ale mikrofóny boli AKG WMS40P-VOC-D a s tými som nemal do teraz žiadne problémi.. mám podozrenie nato že to mohlo chýtit nejaký signál kvôli tomu žeo sm sa nachádzal v pavilóne kde už boli rozložené rôzne ozvučenia alebo aj hudobné programi.. aj mimo pavilónu.. ked som potom napojil pevný šnurový mikrofon tak to už išlo čisto bez problémov..