Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [7]

Téma: Hudební DVD

Zdravím, chci se zeptat, mám hudební dvd a chtěl bych z něho odstranit jekot diváků, dá se to nějak?
Díky

Re: Hudební DVD

Keď si ho nepustíš, jekot je úplne odstránený

Re: Hudební DVD

Fakt jo? Tak to by mě teda nenapadlo ....

Re: Hudební DVD

A3 asi by to šlo odstranit, ale na 10000000% by to bylo velice složité a navíc by to určitě degradovalo celou nahrávku. Navíc právě ten jekot patří k záznamu živého koncertu. Pokud bys to chtěl bez jekotu, stáhni si na netu, nebo sežen studiovou nahrávku.

Re: Hudební DVD

Tu mam také, ale z určitého důvodu jsem položil dotaz, tak jak jsem ho položil, ale stejně dík. Říkal jsem si, když byl udělanej filtr na trubky na MS ve fot., tak jestli není něco i na tohle ....

Re: Hudební DVD

Skoro lajcký můj pohled na věc:

No jenže ty trubky hrály na cca jednom kmitočtu a měly asi dost charakteristický spektrum a tak s tím asi nebylo tolik práce... A signálový procesor v TV stanici (+ jeho SW možnosti) asi taky nebude žádné ořezávátko... Diváci budou ječet asi každý dost jinak i když něco podobného na tom "ruchu" bude....

Ale skoro vše co chce člověk udělat tak jde. Je to jen otázka času který tomu věnuje.... Tak to klidně můžeš zkusit...

Re: Hudební DVD

Problém je v "různorodosti" toho jekotu a řvaní diváků, takže odfiltrování pomocí softvéru který je nám, běžným smrtelníkům, k dispozici, asi nebude možné. A když, tak bys přišel o značnou část hudby.

Co tě vůbec vede k myšlence odstranění kulisy (diváků)??

Příspěvky [7]

  Stránky: 1

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£