Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » PA a zvukařina » problem s lf18g401

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [6]

Téma: problem s lf18g401

Zdravim. postavil jsem dle planu mt18sub ty jsem osadil g401,krmeny to je peavey cs 1200 x dava 1800 w do 4 ohm v mustku. no a problem je v tom,ze jeden pri urcite frekvenci pochrkava. cros je nastaven na 70hz low cut 30hz. V provozu jsou 2 dny. co stim?

Re: problem s lf18g401

Přehodit kanály, přehodit bedny, zjistit jestli je to signálem nebo hardwarem v ozvučnici smile
Dej si také pozor na montáž. Ač jsou koše těchto reproduktorů dost bitelné, může se špatnou instalací a nesouměrným utažením silou ohnout koš, a tím rozstředit cívka. Zkus tedy reproduktor vymontovat, zkontrolovat dosedací plochu, znova jinak a opatrněji zamontovat reproduktor, trošku méně ho pro zkoušku utáhnout....

Re: problem s lf18g401

Tak jsem nejprve zkusil suby v jine sestave a bez problemu. tak jsem vsechny kabely porozpojoval zkontroloval,nikde jsem nic nenasel. jak jsem to pak zapojil vse zpet problem zmizel. uz to hraje dva tydny a bez problemu. Cim to bylo,nechapu.

Re: problem s lf18g401

Nenasiel si nic len na prvy pohlad, opravil si vsak opatovnym pospojovanim nejaky studenak. Ta frekvencia, ked to chrcalo bola prave tak, kde ten zly spoj rezonoval.

Re: problem s lf18g401

Zdravim. jeste bych potreboval poradit jaky zes mam koupit aby mi stacil na ctyri tyto suby. ten zminovany peavey bych nechal na vrsky. cena kolem 25 tis. koukal jsem na crown xls 5000.

(upravil BV 5. 8. 2010 20:12)

Re: problem s lf18g401

XD4000, 2x2100W/4ohm ( http://www.bvaudio.sk/PKN/xd_sk.htm ), 1U, 9kg..Cena trochu nad limit, ale je to dosť lepšie ako XLS5000. Osobnú skúsenosť na basoch so silnejším XD6000 (2x3600W/4) v zrovnaní s PL380  má aj Petr V.

Příspěvky [6]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » PA a zvukařina » problem s lf18g401

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£