Téma: pekra

funguju este ci uz nie?chcem od nich kupit nejaku tu vyhybku, lebo to so by som poskladal by pravdepodobne odpalilo poistky aj zosik.na slovensklu je ich obch. zastupca?

(upravil Mike 29. 2. 2008 15:42)

Re: pekra

smile pokud mas zaklady v eletronice, jak pises jinde tak bys mel vedet ze se nic takeho nestane, kdyz si das trosku pozor. hlavne nezkratovat vystup zesu. jinak kdyz reknes pro ktere repro ty vyhybky maji byt, mozna ti nekdo pomuze poskladat a navrhnout a udelat uz neni problem.

Web

Re: pekra

no tak ak ma trocha schopny zosik tak sa skratu nemusi bat... uz aj moja spotrebka od sony ma ochranu a este to aj pekne v predu napise tongue sa mi nechtiac raz podarilo...

Re: pekra

No moj problem spociva v tom, ze mam na skusku doma dve vyhybky pekry, ktore som bral pre repro arn 226, arx 150 a arv 104 v 8 ohmovej verzii. Problem ale je, ze jedna aj druha su opticky ine, maju aj iny plosak, aj ine rozmiestnenie suciastok, aj ked je mozne ze ide o totozne vyhybky s inym konstrukcnym vyhotovenim vyrabane v v roznych rokoch. Jedna je
PEKRA 3W-TS 330-010/8 a druha
PEKRA 3W - BIPOLAR - 001/8

Vie mi niekto povedat aky je v nich rozdiel, kedze podla oznacenie tam asi nejaky je, lenze tu starsiu vyhybku 001/8 som uz na nete nenasiel, takze sa k nej ani neviem vyjadrit. Pomoze s tym niekto? dik

Re: pekra

Zavolej P.Královi  fa Pekra.Máš hned jasno.

Re: pekra

robi Pekra este tie vyhybky ci nie?pisal som im maily, ale hluchota, slepota. proste bez odpovede.

(upravil chyna.cz 3. 3. 2008 15:10)

Re: pekra

Benazi napsal:

Zavolej P.Královi  fa Pekra.Máš hned jasno.

Vidíš tam to slovo ZAVOLEJ ?

Web

(upravil juwe 3. 3. 2008 18:57)

Re: pekra

nj zavolej...dik chyna, hned mi je lepsie. Ja som zo Slovenska a u nas je voley zvacsa v loptovych hrach, ale uz som to prelozil.
ked neviem radsej nepisem...

imho, slusna firma odpoveda aj na maily, podla toho sa da zistit, aky maju zaujem o zakaznikov a ci vobec komunikuje s okolim. Neviem ci aj vy mate skusenosti s firmami, ktore treba doslova dobijat, ziadat od nich info o predavanom zbozi, iba predaju nejaky produkt a tym to konci (nemyslim samozrejme teraz fy. Pekra). Su aj ine cesty, ako dojst do ciela.

Re: pekra

Ako som hore pisal, zo slusnej firmy sa ozvu aj na mail. Prvy mail, ako som hore spominal, bol pravdepodobne zle adresovany, ale na druhy som dostal odpoved, ze "veskery sortiment je stale ve vyrobe, pripadne jsme schopni vyrobit jakoukoli zakaznickou (vyhybku)". Takze vsetko je ok, a vyhybku si objednam.

Re: pekra

+420 642 204134 nebo+420 602 760 225 P.Král Také mám já čísla.Zkus

Re: pekra

Juwe? Na jaký email jsi jim prosím tě psal? wink

Re: pekra

Myslím, že Pekra jako firma už neexistuje, ale s Petrem Králem se asi ještě domluvit můžeš. Já jsem s ním naposledy komunikoval v září 2006

+420608711377
pekra@ri-audio.cz

Web

Re: pekra

Díky moc fedore...;) Né že bych ho teď potřeboval, ale kdyby něco...

Re: pekra

Pekra normálně jede.Zajed osobně a pujdeš do kolen.

Re: pekra

To se divím, protože v obchodním rejstříku není k nalezení (možná pod jiným názvem?) a na stránkách mají odkaz "kontakty" nefunkční sad.

Benazi napsal:

...Zajed osobně...

Kam, do Hranic?

Web

Re: pekra

http://www.ri-audio.cz/

Re: pekra

nemate nekdo ICQ,kontakt  na juwe?diky

(upravil Jofi 25. 7. 2010 10:52)

Re: pekra

snad sa juwe nenahneva, ale ja mam jeho mail: juraj.v zavináč chello.sk

Re: pekra

Pekra existuje a funguje, e-mail pekra@seznam.cz, webové stránky jsou zrušené, poněvadž webmaster už před pár léty umřel a jelikož firma je orientovaná hlavně na stálé partnery v zahraničí, webové stránky v podstatě nepotřebuje (poslední významnější akce pro ČR a SR byl Aragorn). Telefon záměrně neuvádím - pokud to bude zapotřebí, dozvíte se ho přes e-mail.