Téma: naprogramování procesoru

Zdravim kluci mám menší problém nedávno jsem si koupil programátor procesoru pickit2 ale mám malý problém s jedním programem naprogramuji ale nějak to nefaká mohlbych tu poprosit chytré hlavy o pomoc prosim. jedná se o toto zaojení http://www.skodaoctavia.cz/zajimavosti/Trippling.htm plošnák mám správně. Nebo eventuelně jestli by mi na toto zapijení mohl nikdo napsat program aby to fungovalo byl bych ochoten zaplatit:-). Kdo by byl tak ochotnej.

Re: naprogramování procesoru

Hoj, jak nefunguje?

Web

Re: naprogramování procesoru

no právě že vubec nic to nedělá kžyž přivedu impulz bud na l nebo r výstup tak na pinu 1 a 18 je impulz ale 3 blik to nespustí.

(upravil JanImrichJr 19. 7. 2010 8:07)

Re: naprogramování procesoru

Cos tam dal za procesor, tu 84ku nebo 627?
Nezapoměl jsi na pojistky WDT=OFF, BODEN= ON, OSC=XT ?

Web

Re: naprogramování procesoru

dával jsem procík 16f627a zkoušel jsem i 628 a nic to nedělá ale s tima pojistkama si nejsem zas tak jistej protože mám udané cca 4 pojistky a zbylé nemám vyplnovat?? jinak něco už jsem programoval a fungovalo to. a navíc když echám načíst program s té stránky do programátoru tak mi to píše chybu.

Re: naprogramování procesoru

Jakou chybu? musíš tomu souboru doladit například include hlavičkových souborů, každé prostředí má jinou syntax include...
Pojistky nastav ty co jsem ti psal..

Web

Re: naprogramování procesoru

a zbytek nevyplnovat to jsem dělal ale nefungovalo a s tim syntaxem to slyšim poprvé sad jsem začínající amatér v této oblasti

Re: naprogramování procesoru

Řekni aspon co to vypíše za chybu.. je to chyba při překladu? nebo při kontrole?

Web

Re: naprogramování procesoru

já to pouze vložim do programátoru ještě ani neprogramuji a napíše to tu chybu tak sem kontaktoval jednoho člověka co tam píše v diskuzi a on mi poslal ještě jeden program ten sice chybu nepíše ale stejnak to nufunguje. Jinak ten program co je na té stránce píše že je neuplný hex soubor