(upravil clarion 5. 6. 2013 13:24)

Téma: A

A

Re: A

Některé tyhle starší elyty bývají hodně dobré..pokud ti nevadí větší rozměr. A pokud si je změříš...

http://audioweb.cz/viewtopic.php?pid=167154#p167154

Web

Re: A

Kam to chceš použiť?

Web

Re: A

Vraž je tam a neřeš smile Horší než Jamicony určitě nebudou, o Shitanu apod. nemluvě.

Web

Re: A

ale nahradit je třeba chemiconama nebo kendeilama..... to už bude jiná

(upravil feliz navidad 16. 4. 2010 23:58)

Re: A

Bude ten zesilovač v celodenním provozu příštích 5-10 let? Podle toho bych se rozhodoval. V případě nových bych ale vybíral ze značek, co uvedl pistole.

Re: A

já bych zvolil průmyslové kondy už kvůli malému ESR a velkému nabíjecímu a vybíjecímu proudu,zde ale pozor u starých,dlouho skladovaných a nepoužívaných kondů na tzv. odformování.Pokud máš zájem,vyhledej na netu článek o elektrolytických kondenzátorech,má cca 9 stran a je v pdf.Dále je tam také popsáno formování a formovací zdroje(z toho jsem se učil já smile ) dále bych si dovolil také jednu otázku:Kde sehnat průmyslové kondy cca 40 000uF/80V??zkoušel jsem strojtechnik Brno,ale zatim nic

Re: A

Svitky Mallory používám do elektronkových zesilovačů, jsou kvalitní.

Re: A

Ja mám elity Mallory 30m/60V vo svojom subwooferovom zosilňovači a tú kapacitu je na tvrdosti zvuku pekne počuť smile Hlavne im treba zmerať zvod, pomaličky ich naformovať a budú ti ešte dlho slúžiť.