Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Smetiště » Grafická karta a 3 výstupy clone

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [7]

(upravil Zorg 11. 5. 2010 0:21)

Téma: Grafická karta a 3 výstupy clone

Nemáte někdo zkušenosti, jak jsou na tom grafiky co mají 3 výstupy (většinou DVI+HDMI+VGA), jestli je umí použít všechny 3 najednou? Stačí mi clone mód, aby do všech šlo to samý. Třebas nový Radeony 5450 - chtěl bych něco podobnýho do HTPC, který bude napojený na několik zobrazovadel.

(upravil Dismembered 15. 5. 2010 11:09)

Re: Grafická karta a 3 výstupy clone

Anandtech napsal:

No, all consumer level cards support only 2 video outputs at once except for the new Radeon 5xxx series which supports 3 *only if* one of them is DisplayPort.

Anandtech napsal:

If you want to hook up 3 monitors, either get a HD5xxx series (one of the monitors needs to be connected to DP though - active converters needed, perhaps a passive one for the VGA LCD will work) or grab an extra office-level card for the third monitor - remember to check if you have room and a proper slot for it.

Zdroj

Rádo se stalo smile

Re: Grafická karta a 3 výstupy clone

To podle mě umí včechny moderní karty, který na to maj výstupy. Já mám na hdmi telku a na dvi monitor a chodi to dobře. Kdybych měl co připojit k vga, vyzkoušel bych to, ale podle mě to pojede.

Web

Re: Grafická karta a 3 výstupy clone

Dismembered: díky za špica analýzu, kaji se ve své lenosti wink

Re: Grafická karta a 3 výstupy clone

Zorgu,v clonu budeš mít stejně problém s nativním rozlišením,pokud nebudou všechna připojená zobrazovadla mít to nativní rozlišení stejné.....

Re: Grafická karta a 3 výstupy clone

já mám na ATIně jeden monitor 1920x1080 a druhej 1920x1200 a máká to v pohodě. Taky to mám naklonovaný, aby to jen klonovalo hlavní monitor

Web

Re: Grafická karta a 3 výstupy clone

Jo to je fakt. Ještě to nemám do detailu promyšlený, ale předpokládám, že vyberu všechny zařízení na 1920x1080@60Hz. V pondělí jdu pro 5450 verze bez DP, tak to průbnu a poreferuju. Prej to můžu i vrátit; a nebo se to možná vyřeší HDMI rozbočovačem...

Příspěvky [7]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Smetiště » Grafická karta a 3 výstupy clone

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£