Re: Kde najdu servis?

Kdybys to poslal mně, bylo by to za stejný peníze, ale opravený...televizáci těmhle věcem vůbec nerozumějí a vzali to asi jen pro nedostatek jiné práce.

Web

Re: Kde najdu servis?

Chybama se člověk učí. Až s tou firmou dořeším zesilovač tak tam nepáchnu...

Dneska tam vlastně jedu už po sedmé a vezu tam mix a bedny, aby na místě "pan opravář" viděl, že to OK rozhodně není.

Re: Kde najdu servis?

Ještě dobře, že sis vybral nějakou firmu z blízka lol. No nic, nech si v tom zesu vyměnit vyschlý kondíky, nastavit český teletext a seřídit konvergence a bude to OK .

Web

Re: Kde najdu servis?

Děkuji za ty tvoje příspěvky k věci... smile

Re: Kde najdu servis?

Kdyby sis nechal poradit, nikdo by do tebe nerejpal a bylo to napoprvý a za 14 dní.

Web

Re: Kde najdu servis?

Ty zesy nejsou složité, i když jsem ho měl v ruce rozebraný naposledy před dvanácti lety, ještě si vybavuji těžké EI trafo a velké teslácké ellyty (5G/50V), byl to můstek při napájení cca 40 V a lišily se počty těch KD a z toho vyplývající zátěží 2 x 200/8 - 400/4 - 800/2. Trvalý výkon byl ale trochu nižší. Na domácí hifi to nebylo, hrály hůř výšky a odstup také nebyl super. Ale na disko pro SW můžou odvádět ještě dnes dobrou práci. Samozřejmě Sendy říká v první části své poznámky pravdu - pokud není "zvrtána" zem a ta je tam určitě háklivá, 2 x můstek je prevít - viz výše, jsou to vyschlé ellyty.
K věci: zeptám se kámoše na kontakt na toho Svobodu, ještě před cca 7 lety s ním byl ve spojení. Litoměřice jsou z ruky, za časů slávy Elektrosoundu se dávaly bloky opravených šavlí v LT autobusákovi do ruky a třeba v KV si je DJ vyzvedl... Zes má alespoň 20 kg, to bych nezkoušel, ani autobusáci nejsou, co bývali.

Re: Kde najdu servis?

Co já pamatuju výrobky ES, nějak to fungovalo, ale provedení některých po stránce bezpečnosti bylo katastrofální. Kdesi ve skladu mi ležel powermix, kde bylo mezi síťovou částí a ekvalizérem povrchová vzdálenost cca 1mm a podobně sad

Web

(upravil ato-mic 12. 4. 2010 22:56)

Re: Kde najdu servis?

Sinclair: Holt příště smile

Ikdyž dneska jsem mluvil s jiným kolegou co tam dělá a s ním byla opravdu jiná řeč. Zítra tam opět jedu a doufám, že naposled.

Re: Kde najdu servis?

Zesilovač je už v pořádku, akorát mě překvapilo, jak brzo jde do clipu (zapojen na sw) a přitom z toho vždy vyleze docela pazvu. Tyto zesilovače jsem na testování měl dva a dělal každý to samé.