Téma: Předzes

Zdarec lidi mám tu opět další debilní dotaz, tak doufám že mě nebudete moc nadávat.:-) Chci stavět korekční předzes a chtěl bych aby to mělo i odbočku na sub. Je to pro domácí poslech a sem tam ven na nějakou tu pařbu. Libí se mi toto schema

http://s4.postimg.cc/oqkmt6pmh/2201_rsd.jpg

chtěl bych se zeptat jak to šlape a jestli by to šlo doplnit o tu vyhýbku pro sub. Díky za odpovědi....

Re: Předzes

výhybku pre sub (aktívna dolná priepusť) je úplne samostatná záležitosť bez závislosti na tomto

Web

Re: Předzes

Proč by to nešlo? dát za vstupní zesilovač odbobčku s dolní propustí? Nebo až na výstupu to rozdělit?

(upravil wwsly 27. 2. 2010 15:27)

Re: Předzes

A co takhle modul, který obsahuje korekce a výhybku na jedné DPS?

Web

Re: Předzes

wwsly to by bylo nejlepší chtěl bych předzes udělat jako jednu "krabici" a potom někdy v budoucnu zes jako další krabic. Jinak by bylo lepší aby to byla odpbočka na sub za korekcema jelikož jde o ovládání hlasitosti a to aby se regulovaly satelity i sub zaráz. No jinak aktivní filtry moc neznám, tak bych prosil o radu jak na to děkuji...

Re: Předzes

Přesně tak sem to myslel, jako jeden modul. Možná se ti budou hodit příspěvky v mim vlákně Zesilovač 2.1, taky jsem tam výhybku řešil.

Re: Předzes

BOSSi, máš mejl.

Web