Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Dílna » cievky kosice

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [9]

Téma: cievky kosice

chystám sa na upgrade výhybky ARS9204 podla godz-a a neviem v Košiciach kúpiť cievky 1,2mH a 0,35mH (reproduktory 4ohm). zatiaľ sa mi to nepodarilo nikde kúpiť. nenájde sa niekto, kto mi poradí obchod alebo nemotá náhodou niekto z košíc alebo blízkeho okolia cievky?

Re: cievky kosice

v jumbo centre je elektroobchod, bere aj od BSacoustic.prípadne Thorn,ten má veci od monacoru

Web

Re: cievky kosice

Alebo si ich objednaj napr. na audiomarket.sk, je to autorizovany predajca monacor-u, postovne je cca 3€, v jumbe maju malokedy tie cievky, ktore clovek potrebuje smile

Re: cievky kosice

v jumbe to musia mat

Re: cievky kosice

Namotaj podla vzorcov, + nejake zavity navyse, a ja Ti to odmeriam a popripade skratime

Re: cievky kosice

ok chlapi, v piatok som v KE a zbehnem do jumba, aj keď mám pocit, že tam som sa už na to pýtal. mám ich blízko roboty. potom sa prípadne ozvem, zatiaľ vďaka.

Re: cievky kosice

aj v sortimente na eshope to majú ... plno cievok... KUK

(upravil paulus33 23. 2. 2010 20:58)

Re: cievky kosice

ok vacropoli, zabudol som uviesť, že hľadám kamenný obchod. pri 4ks cievok mi príde zbytočné preplácať poštovné.

Re: cievky kosice

ano na eshope  ich maju veeeetky, ale v jumbe ich  nemaju smile, pri postovnom 3 € to az tak nepreplatis a myslim ze  na audiomarket mozes platit prevodom na ucet a vtedy je postovne 0.

Příspěvky [9]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Dílna » cievky kosice

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£