Téma: Da sa niekde zohnat Sluchatko samostatne?

Da sa niekde zohnat Sluchatko samostatne?   hmm

Re: Da sa niekde zohnat Sluchatko samostatne?

hej

(upravil jaro114 26. 1. 2010 1:18)

Re: Da sa niekde zohnat Sluchatko samostatne?

a kde? potrebujem na akiyama hdj 9700,,dat na jednej strane lebo nehraje sluchatko,,asi odislo,,lebo vzdy ked som pobuchal potom tak to hralo,a vcera som pobuchol silnejsie a prestalo hrat,a som ho dnes chcel dat dokopy a nejde som ho premeral a nic neukazuje,,pravdepodobne odisiel a potrebujem novy jeden..kde mam zohnat aj ked iny ale aspon velkost nech pasuje.

Re: Da sa niekde zohnat Sluchatko samostatne?

Myslíš že se vyplatí opravovat sluchátka za pětikilo? Vem si než seženeš nové "sluchátko", poštovné k tomu, ten čas u toho ztrávený a stejně to nebude ono. Kup si nové! wink

Re: Da sa niekde zohnat Sluchatko samostatne?

Mě poser, on to řeší v několika vláknech... odpověď máš tady http://audioweb.cz/viewtopic.php?pid=163518#p163518 babakus má ale pravdu...

(upravil jaro114 27. 1. 2010 0:32)

Re: Da sa niekde zohnat Sluchatko samostatne?

fuu no ja nechccem kupovat nove a stymi co spravim,staci mi jedno reprosluchatko priemer je tych 55mm,,neviem nikde na nete, kde to zohnat,?ponukol si mi sice nieco z monacoru,ale priemer by nepasoval , ja mam vacsi tych 55mm to ma...ale to sa nikde neda zohnat,,??:mad:

Re: Da sa niekde zohnat Sluchatko samostatne?

Tak si kup nové a z nich to jedno vyndej, budeš mít ještě 1 náhradní, náhradní rám a kabel.

Web

(upravil jaro114 27. 1. 2010 0:51)

Re: Da sa niekde zohnat Sluchatko samostatne?

no ja neuvazujem na kupou inymi resp.novymi,,,ale chcem do toho dat reprosluchatko,kvoli jednemu sluchatku kupim nove a okolo 800kc,dam zase,,:mad: ja len potrebujem zohnat jedno sluchatko priemeru tych 55mm a dat to tam ,,nech hraje akokolvek,nech to hraje staci na mixovanie.,,len kde zohnat??hmm

(upravil babakus 27. 1. 2010 1:08)

Re: Da sa niekde zohnat Sluchatko samostatne?

Nedá, musíš si koupit nové. Nebo napiš výrobci někam do tramtárie, třeba ti jedno sluchátko pošle za pár stovek....

Neřeš kraviny a kup si jiné. Tohle se neopravuje, nejsou náhradní díly...

Mrkni po bazarech, třeba něco najdeš...

Re: Da sa niekde zohnat Sluchatko samostatne?

tak preco mi warezo napsal ze se daji sehnat,?ale nenapsal kde,nevim proc,proto sem napisal,a chtel vediet ci se daji sehnat na to kdyz uz nekdo mi aj poslal link kde maji nejaky monacor,ale nepasuje velikost,tak predsa predavaju,,ale mozno prave ten jeden na nete je??.sakra takze neda se to sehnat nakoniec.

Re: Da sa niekde zohnat Sluchatko samostatne?

Když už ti je jedno, jak to bude hrát a odmítáš jakýkoliv rozumný řešení, kup si toho monacora, připrav si zapalovač, tavnou pistoli, nůž a pilník a věřím, že s pomocí tohoto vercajku to tam úspěšně nabastlíš. Samotný reproduktory do sluchátek se prodávaj až u značkových sluchátek a to jen u vyšších modelů.

Re: Da sa niekde zohnat Sluchatko samostatne?

tak neni jedno mi ,ale kdyz se neda sehnat nikde reprosluchatko tak by som to riesil tak,ale si napisal ze se prodavej až u značkových sluchátek a u vyšších modelů,a kterych?,,takze  se da sehnat sluchatko jen u vyssich modellu prepokladam ako pionner,stanton,asi,,t-j- jedno jenom kde to sehnat,..znas link?

Re: Da sa niekde zohnat Sluchatko samostatne?

Většina těchto dílů je určena pouze pro autorizované servisy a neprodávají se v Evropě na volném trhu.
Náhradní vložky většinou stojí víc než ty tvoje sluchátka, i od American Audio stojí nejlevnější měnič kolem 400Kč.

Web

Re: Da sa niekde zohnat Sluchatko samostatne?

takze nezohnam nikde nakoniec reprosluchatko,a opravit se to uz vobec neda??.:uui::o(

Re: Da sa niekde zohnat Sluchatko samostatne?

Ty máš teda starosti. Recyklovat použité zápalky bys nechtěl ?

Web

(upravil jaro114 27. 1. 2010 18:32)

Re: Da sa niekde zohnat Sluchatko samostatne?

lol  tongue to bylo dobry ,no jo protoze nevim vis velmi by sem chcel aby to slo,a nikdy sem si nemyslel ze moze odejit sluchatko a neda se opravit,tak jak reproduktory sa daji previnout tak i nato sem myslel ze se  daji mozna reprosluchatko,su to dobre sluchatka akiyama hdj 9700,,len dajak jedno odislo a sem ted v prdeli.

Re: Da sa niekde zohnat Sluchatko samostatne?

No tak si to sluchátko převiň, v čem je problém ?

Web

Re: Da sa niekde zohnat Sluchatko samostatne?

keby som vedel ako sa to dela..,nemam šajnu kamarade,,ale mam nekoho kto previja repro velky ,a kdyby sem sel zanim ze chci previnout reprosluchatko nebude zaskoceny,daji se privijet reprosluchatka??kdyz jo tak zajdu zanim