Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 3 z 3)

Audioweb.cz » Subwoofery, kino a sestavy » ARN 230-ka problém?

  Stránky: ««« 1 2 3

RSS

Příspěvky [41 až 53 z 53]

Re: ARN 230-ka problém?

Když ten BR ucpeš tak dle simulace to rozhodíš jak prase, ne? V reálu ti z toho přece leze furt hnus, takže nehledej chybu v BR ale jinde, projeď i ten Foobar jestli nemaš záplej EQ v něm, dále zkontroluj kabeláž, bohužél taky budeš muset zkusit umístit box jinam a pokud i to nepomůže, zkus to na jiným zesilovači..
Někde ta chyba bude, snaž se smile

Re: ARN 230-ka problém?

Antonio - v pokoji již není místo kam by se sub mohl umístit...

Re: ARN 230-ka problém?

Potrebuješ najprv zistiť v čom je problém, tak ho len dočasne premiestni.

(upravil bhm1 29. 10. 2009 17:43)

Re: ARN 230-ka problém?

ok. zkusim ho umístit jinam.. jinak EQ atd. jak jsem psal již včera zapnuté nemám... problém tedy na 99% není ve zvukové kartě, zesilovači, kabeláži a reproduktoru. Bedna je vyrobena správně. čili jediná možnost je umístění subu, nebo naladění BR.

(upravil bhm1 29. 10. 2009 17:55)

Re: ARN 230-ka problém?

přemýstil, pořád to stejný.. spíš se to zdá i horší

Re: ARN 230-ka problém?

Zkus jinej zesilovač.

(upravil bhm1 29. 10. 2009 18:05)

Re: ARN 230-ka problém?

jinej zesilovač v podstatě nemám, mám ARV-180 z tipy které je mnohem horší než to Lm-ko ( zkoušel jsem ) a pak mám stereo 2x50W AB a s ním to hraje stejně jako s Lm-kem. ( Jinak tyto zesilovače jsem již zkusil v minulosti ).. Ještě mě tak napadlo, pokud mám čistý objem 25l a mám tlumeno z 25% kolik to hodí celkem objem? Vatelín by měl objem nepatrně navýšit ne.? ( Pak je možnost si ještě pohrát s tlumením )

Re: ARN 230-ka problém?

To jsou jen věci které doladí už tak vcelku dobrý zvuk, ale nemůže ti to napravit špatně hrající bednu... Mě už fakt nenapadá čím by to mohlo být. Zkus kdyžtak i jinou místnost, než jen místo v dané místnosti.

(upravil bhm1 30. 10. 2009 20:14)

Re: ARN 230-ka problém?

No zkusim vybrat nějaké písničky u kterých mi reproduktor "bučí" a pak můžete někdo zkusit zda vám bude bučet taky... Jestli to třeba není nahrávkou.

EDIT:

Ale teď pozoruju že s výměnou kabelu se to taky posunulo někam úplně jinam a to tam původně byl 3mm2... krásnější zvuk... možná jsem zvyklej prostě na něco jiného... zkusim ještě ten BR naladit na 35Hz jak je v simulaci a uvidím. dat zpátky starý BR  mohu kdykoliv.

Problém už se vyřešil.. sám od sebe... zapnul jsem sub a hučení fuč.

Re: ARN 230-ka problém?

dostal som taku mylsienku... ten sub proste este nebol rozohraty.... co vy na to?

(upravil bhm1 17. 11. 2009 14:39)

Re: ARN 230-ka problém?

sub už měl za sebou asi 14 dní hraní smile ale problém už je fuč.

Re: ARN 230-ka problém?

Dobrá myšlenka.

Re: ARN 230-ka problém?

ked je problem fuc tak je to uz ok, ale problemy z bucanim mozu vznikat ked mas zapnutu tu funkciu "X-fi"... niekedy to dost zvyrazni basy aj tam kde nema.

Příspěvky [41 až 53 z 53]

  Stránky: ««« 1 2 3

Audioweb.cz » Subwoofery, kino a sestavy » ARN 230-ka problém?

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£