Téma: Zkreslení na autoradiu

Dobrý den, asi před půlrokem jsem si koupil rádio SENCOR SCT 2203R (výkon 4×20W). Rádio má dva vstupy Line IN. Jeden je vepředu vyřešen konektorem Jack 3,5mm, ten jsem používal asi měsíc, dokud nezačal příšerně zkreslovat. Poté jsem přesedlal na zadní Line IN řešený dvěma cinchy, ale rádio zkreslovalo pořád, sice značně méně ale přesto. Zkreslením myslím, že u písničky slyším zvuky, které jsou na pozadí (druhý hlas, nějaké zvony apod.) vepředu a nahlas a ty co jsou "vepředu" (např. kytara, hlavní zpěvák apod.) jsou slyšet v pozadí a to ještě hodně zkresleně (asi jako při 16 kbps mp3ce). Při poslechu rádia to hraje naprosto skvěle, dělá to jen když přepnu na AUX. Také  jsem skoušel více zařízení na LineIn, a to jak linkové tak sluchátkové zdroje. Polaritu u všech reproduktorů mám správnou. Zapojeny mám všechny 4 kanály + jeden externí subwoofer (dělá to i když nechám zapojené pouze 2 přední). Děkuji za odpověď. smile

Re: Zkreslení na autoradiu

naše sencor rádio dělá něco podobnýho a to i když, není na AUX vstupu nic připojeno- zvuky a brum tam proniká z rádia.

Web

Re: Zkreslení na autoradiu

jako ono to u některých písniček zázračně nedělá např. písničky od guetty ale např. u dark gamballe, ozzyho nebo u bloodhound gang se to nedá poslouchat. Jo a asi si mne moc nepochopil (nebo mozna jo), ja muzu mit pripojeny cokoliv na auxu a radio (FM)porad hraje normalne

Re: Zkreslení na autoradiu

prodej rádio a kup jiný, třeba něco od pioneera

Web

Re: Zkreslení na autoradiu

no ono de o to ze je krize big_smile spis by to chtelo vyresit nejak s timto, jeste je v zaruce, myslite ze bych ho mel vyreklamovat?

Re: Zkreslení na autoradiu

jo, a rovnou by ti za todle "rádio" mohli vrátit peníze, aby sis mohl koupit už konečně RÁDIO

Web

Re: Zkreslení na autoradiu

SENCOR NENÍ RÁDIO....

Web

Re: Zkreslení na autoradiu

No jo, ale jestli mu poradil někdo, kdo pamatuje Sencor co by slušný japonský standart, tak se mu nedivte.

Re: Zkreslení na autoradiu

Sencor byl FAKT někdy japonský?

Web

(upravil jik 14. 1. 2010 15:03)

Re: Zkreslení na autoradiu

FAKT, ještě s červeným "o" v logu.

Edit:
A dívám se, že ještě dřív měli červený puntík bokem.

http://starestroje.blog.cz/0612/magneto … cor-s-3000   - koukni na třetí fotku se štítkem.

Re: Zkreslení na autoradiu

Tak tento kazeťák nám otec koupil kolem r. 1976 za 2600,-Kč, což byly dva otcovy invalidní důchody. Byla to silná podpultovka, parametry nic moc, ale držák, ségře ještě dodedávna hrál. Měl výstup na repro o síle snad do 1W, ale když se k němu připojil citlivý reproň, tak byl hlasitý až dost. Jo to byl můj hájendový pravěk.

Re: Zkreslení na autoradiu

Hmmm, omlouvám se (pra-)Sencoru, tohle jsem fakt netušil.

Web