(upravil HANZVELKY 24. 4. 2009 22:22)

Téma: Kenwood KA-900

Dobry den chci se zeptat  dokazal by mi nekdo poradit kde bych nasel schema od tohoto zesilovace? jedan se o kenwood ka-900 a bohuzel mi neco v nem odeslo ale nikdo mi jej nechce opravit pokud nemam k nemu schema!predem dekuju za odpovedi!

Re: Kenwood KA-900

Jó kamaráde..se schématem v ruce to umí spravit kdejaká píča, ale bez schématu jen pár lidí v republice...
V tom, že někdo dokáže spravit takový přístroj i bez schématu je hromada zkušeností a praxe, bez těchto dvou věcí a s papírem v ruce si na to troufne kdejakej osel...

Web

Re: Kenwood KA-900

jj to vim to jste mi rekl hned na zacatku tak se ptam vsude kde to jde.ale zatim bezuspesne ale tak kdyz jsem si dal takovou praci a rozlozil jej a poradne vymyl tak to jeste zkusim treba to nekdo tady v okoli zvladne smile

Re: Kenwood KA-900

Spýtaj sa človeka, čo ti tu odpovedal, a dostaneš kladnú odpoveď.

Web

Re: Kenwood KA-900

Ten uz o tom vi davno, s Panem Malanikem jsme to uz chystaly asak jeste se ktomu nedostaly

Re: Kenwood KA-900

Nevite nekdo kde by se k tomuto pristroji dal sehnat pair  se schematem?

Re: Kenwood KA-900

http://www.audiocircuit.com/index.php?c … ;m=KA-900#

Tohle je asi nejlevnější a nejspolehlivější služba.

Web

Re: Kenwood KA-900

DIk za adresu je tam servis manual ale chtej zato 400kc!kurna to je dost!:ú ale i tak dekuji:)

Re: Kenwood KA-900

A nebylo by lepší to poslat na opravu panu Malaníkovi, a nekupovat manuál za 400kč? A v ušetřeném čase se učit elektro na něčem jednodušším a levnějším, než je tohle?

Web

Re: Kenwood KA-900

S Honzou se známe a já přesně vím, co je to za přístroj. Je to mrdka ze začátku osmdesátých let, kde byla hlavní deska a část vedlejších politá asi tak čtvrtlitrem nějaké mastně lepivé kapaliny, která způsobuje na deskách svody a postupně rozežírá vývody součástek.
Já s tím přístrojem nechci nic mít, protože podle mého názoru je zralý do sběrného dvora.
Musím upozornit, že pokud přece jen ten servisní manuál seženeš a dáš to někam opravit, tak sazby běžných větších servisů elektroniky se pohybují podobně, jako sazby prací větších autoservisů, tj. kolem 350-600Kč/hod podle náročnosti.

Web

Re: Kenwood KA-900

Tak jsem si jej slozil dohromady lezi mi v pokoji na stole a smutne se na nej koukam;) ale tak co uz treba jednou koupim lepsi zes kterej nebude politej nejakou srackou smile)

Re: Kenwood KA-900

Pardon za OT: ale nedá mi to se k tomuhle tématu nevrátit.
http://www.aukro.cz/item875817353_zesil … a_900.html

Kdopak bude asi sinclair2 - podle popisu bych řekl že Leoš určitě nee.

Re: Kenwood KA-900

To jsem já a prodávám jej Honzovi - zde pod nickem HANZVELKY.

Web