Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Transiwatt 140S - dotaz

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [3]

Téma: Transiwatt 140S - dotaz

Zdravím, potřeboval bych poradit ohledně dvou věcí se zesilovačem transiwatt 140S:
Zvuk se mi líbí, ale odešel jeden kanál a hraje jen mono. Když jsme to dávali do opravy, tak to sice opravili, ale hned nato kanál zase odešel. Máte někdo prosím nějakou radu, co s tím? Někde jsem četl o vypojování nějaké diody (?).

A další věc: zesilovač má výstup 2x50w na 4Ohmy, chci ho použít ke kytarovému boxu. Takže mám dvě možnosti - buď připojím dva 4Ohm reproduktory, nebo dvě dvojice 8Ohm reproduktorů (v každé dvojici reproduktory paralelně -> výsledek zase 2x4Ohmy). Můžu tuhle variantu se čtyřmi reproduktory bezpečně použít, nebo hrozí že zesilovač zničím?

Díky za pomoc

Re: Transiwatt 140S - dotaz

Nebyl tenhle dotaz tady ještě někde jinde? No nic... každopádně popis závady typu "nefunguje" je na případnou radu dost nanic.

Re: Transiwatt 140S - dotaz

Variantu se čtyřmi osmiohmovými reproduktory lze použít, nicméně TW140 Studio není pro kytarové použití příliš vhodný, snad jen s výjimkou hraní ve zkušebně. Nelze jej příliš "tavit" například na koncertě /i když celkový sinusový výkon by byl kolem 100W/, protože je to bytový hifi zesilovač a nemá na kytarové hraní dimenzováno chlazení.
Beze všeho ti dám zesilovač do dokonalého stavu. Stačí napsat mail.

Web

Příspěvky [3]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Transiwatt 140S - dotaz

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£