Téma: Lakovani tapety

Zdarec, je mozne nalakovat folii polepenou bednu? Mam na mysli takovou tu samolepici imitaci dyhy (baumax). Problem je v tom, aby ten lak nerozleptal lepidlo, kterym je folie prilepena (nebo nejak nenarusil samotnou folii). Mate s timto nekdo zkusenosti?

Re: Lakovani tapety

nejde to, už jsem se taky informoval a ten lak bys lehce seškrábnul, udělalo by to akorád povlak jako škraloup na mléku.

Web

Re: Lakovani tapety

pokud máš papírovou tak jde,umělá folie ne.

Re: Lakovani tapety

No je to umela prave...

Re: Lakovani tapety

Mozna tam dam casem nejake decentni rozky, aby to bylo aspon trochu odolnejsi. Co sem kdysi nakupoval v dexonu byly strasne obrovske (urcene pro profi spise nez hifi).

Re: Lakovani tapety

Rohy na hifi ??? yikes prinajmensom debilina.... smile Tam rohy nedavaj nechaj to take jak to je pekne

Web

(upravil Peter 29. 10. 2009 22:52)

Re: Lakovani tapety

Jasne souhlasim...ale pokud mi z rozku bude olezat tapeta tak co s tim?

edit: Jeste doplnim jde o subwoofer takze to neni tak drasticke.

Re: Lakovani tapety

skus niekde v obchode zohnat drevenné rohy... Kamarát mal štastie a zohnal ich tak, že mu ich stolár spravil. Vyšlo ho to na 80sk jeden roh.

Web

Re: Lakovani tapety

Proč by ti měla olézat tapeta?

Když to uděláš takhle vychcaně ... http://audioweb.cz/vase/mirulu3-08.jpg http://audioweb.cz/vase/mirulu3-09.jpg
nebude ti nic vylézat, čelo přilepíš až když bude tapeta nelepená, tam ti nic pak nevyleze a vzadu je to taky schovaný
Celá tapeta je nalepená z jednoho kusu dokola a nic se ti neodlepí v rohu.

Web

Re: Lakovani tapety

mirulu: Jo v dalsim projektu to udelam jak pises... Ten sub uz mam nekolik roku a tehdy jsem zacinal.

(upravil siss 31. 10. 2009 9:57)

Re: Lakovani tapety

nalepil som tapetu a potom to bez problemov nalakoval 3 vrstvami laku s vysokym leskom, ktory som kupil v bauhause. bol to synteticky lak (hovori sa tomu tak?) a drzi doteraz. folia sa ani na jednom mieste neodlepuje.

edit: tapeta je umela

Re: Lakovani tapety

siss: Jestli to jde tak zkus byt co nejkonkretnejsi. Tapetu jsi koupil kde? Nejake detaily o laku...

Re: Lakovani tapety

kdysi jsem řešil podobný problém s lesklou samolepící tapetou i deskou lamina.Jako primer jsem použil ledové květy a na to syntetický lak.Chce to vyzkoušet na nějakém zbytku,drží to ale nikdy to nebude 100% a odolné jako lakovaná dýha.

Re: Lakovani tapety

ok diky

Re: Lakovani tapety

leonardo: drzi pevne ale s dyhou mas pravdu.
peter: v bauhause. bola mahagonova a obycajny synteticky lak s vysokym leskom. to je vsetko. ziadne ine konkretnosti nemam. akurat, z som robil 3 natery.